אוכל משובח באלג'יר מציע מגוון, יוקרה וכלכלה

/
/
/
399 Views

אלג'יר, עיר הבירה של אלג'יריה, מציעה מסעדות מצוינות רבות. תושבים ותיירים רבים באלג'יר עשויים לפנות למלון אל-ג'זאיר המכובד לערב של האוכל האלג'יראי המסורתי הטוב ביותר, והם ישמחו מהבחירה שלהם. ובכל זאת, יש באלג'יר מספר מסעדות פחות מוכרות שהן חדשות יותר, טריות יותר, ומציעות עיבודים מתפתחים של מרכיבי הבשר הצפון אפריקאיים המסורתיים של כבש, דגים ועוף על ידי אמנים קולינריים שבדיוק מגיעים לשיא אומנותם.

למרבה המזל, באלג'יר יש מבחר עצום של מסעדות מצוינות. אחת שעשתה לעצמה מוניטין משובח בחודשים האחרונים אולי כאחת מחצי תריסר המסעדות הטובות בעיר היא הטנטרות. פנינה קטנה זו חבויה בוילה מקסימה ב-Bois des Arcades, אזור מיוער ליד מקאם אחיד או אנדרטת הקדושים בריאד אל-פת. הטנטרות יש מרפסת פתוחה נהדרת בקיץ שהיא נהדרת לסעודה טָרִי, אבל לאכול בתוך הבית כנראה עדיף כשנעשה קריר מדי בערבים.

השף ב הטנטרות הוא סינטיסיסט מבריק המתמחה, כפי שניתן לצפות באלג'יר, במאכלי ים, אבל עם הצעות מעניינות מאוד של עופות וטלה תפריט. אורחים אחרונים הזמינו שרימפס מטוגן למנה ראשונה, מוסר ים צלוי למנה עיקרית, ופאי תפוחים צרפתי עם גלידה לקינוח. האם אפשר לדמיין ארוחה ביתית פשוטה יותר? ובכל זאת זה היה מענג.

הכנה היא הכל. הלחם הטרי הוגש עם צלחת עגבניות וסרדינים טריים ומקומיים, משלימים צלחת שניה של פלפלים בגריל. העגבניות והסרדינים היו הקדמה טעימה לשרימפס בגריל. ה סרטנים, כפי שידועים שרימפס בחלק זה של העולם, היו כל כך טריים – אין רכיכה מתחפשת שנמצאת ממש מהאוקיינוס ​​- מטוגנים בעדינות בחמאה מעורבבת עם חתיכות זעירות של אננס.

גולת הכותרת של ערב ב הטנטרות בהחלט יכול להיות מוסר ים בגריל, צרוב בחום קיצוני כדי לאטום את טעמו ומיציו העדינים, ואז נצלה לשלמות על אש עצים איטית. הבס הים הגיע ללא רוטב, סימן של שף מאוד בטוח בעצמו. לא היה שם שום דבר להסוות את הטעם העדין והמופלא של הבס לבדו. אורחים רבים ייהנו מהפינוק הזה כל עוד פריט זה יישאר בתפריט. לפני הזמנת קפה, כדאי לשקול מדבר. אחד הטובים ביותר הוא פאי תפוחים צרפתי עם גלידת קינמון, קצת סטייה מהגרסה האמריקאית של מגפי אופנתי. עוגת התפוחים ב הטנטרות מוגש די חם, לח, אבל עם קרום פיקנטי ופריך, פינוק יוצא דופן.

אל תצפו לעיצוב מפואר ב הטנטרות, למרות שהוא די אלגנטי והוא מתוחזק כעת בסגנון מרהיב, נקי ללא רבב. המלצרים גם מאוד מועילים וקשובים במיוחד. אל תעזוב את אלג'יריה בלי לנסות הטנטרות לפחות פעם אחת.Source by Francesca Salerno

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved