אורלנדו, העיר היפה

/
/
/
303 Views

אורלנדו היא עיר במרכז פלורידה. העיר אורלנדו היא מושב המחוז של מחוז אורנג', פלורידה. אורלנדו היא העיר השישית בגודלה בפלורידה.

אורלנדו מכונה גם "או-טאון", "העיר היפה" ו"העיר המדומיינת". המזרקה של אגם איולה היא הסמל של אורלנדו. על פי ההערכות, העיר נקראת על שם חייל בשם אורלנדו ריבס שמת כביכול באזור, במהלך המלחמה נגד שבט האינדיאנים הסמינול.

אורלנדו היא אחד מאתרי החופשה המתויירים ביותר בעולם. התיירות מביאה את ההכנסות הגדולות ביותר לעיר. אורלנדו מושכת כ-52 מיליון תיירים בשנה, בעונות השיא שלה. חבילות הנופש של אורלנדו וחבילות הנופש של אורלנדו הן עסקאות נמרצות.

האטרקציות העיקריות של אורלנדו כוללות את ה-Arboretum of the University of Central Florida, Blue Spring State Park, Central Florida Zoological Park, Church Street Station, Cirque du Soleil, Cornell Fine Arts Museum, Cypress Gardens Adventure Park, Discovery Cove, Gatorland, Hard Rock Live & מלון, מוזיאון העגלות ורכבת הבינלאומי, מרכז החלל קנדי, גני הארי פ. לאו, ארוחת ערב וטורניר בימי הביניים, מוזיאון מורס לאמנות אמריקאית, העיר העתיקה, מרכז ההיסטוריה האזורי של מחוז אורנג', מוזיאון אורלנדו לאמנות, מרכז המדע של אורלנדו, ווקיווה פארק ספרינגס סטייט, עולם הסחלבים וריפלי תאמינו או לא!.

העיר ידועה בפארק השעשועים דיסני וורלד, כולל מרכז EPCOT וממלכת החיות. אתר הנופש דיסני וורלד נמצא ברובע השיפור של רידי קריק.

שאר האטרקציות התיירותיות כוללות את סי וורלד, יוניברסל סטודיוס פלורידה, יוניברסל אורלנדו ריזורט ומקדונלד'ס הגדול בעולם.

מרכז העיר אורלנדו מושך אליו את מספר התיירים הנכבד. Gatorland היא אחת האטרקציות העתיקות ביותר באזור.

אורלנדו היא ביתם של אוניברסיטת מרכז פלורידה, שהיא האוניברסיטה השנייה בגודלה בפלורידה.

אזור אורלנדו הוא ביתם של אגמים רבים כולל אגם אפופקה, יוסטיס, גריפין, הארני, האריס, ג'סופ, מונרו, סאנד לייק, קונווי וטוהופקליגה.

הפארקים באורלנדו ובאזורים סמוכים כוללים את פארק אזליה, פארק בולדווין, קאלהאן,

קולג' פארק, פארק קרסנט, פארק דילייני, אגם דייויס/גרינווד, אגם איולה הייטס, פארק סנטרל, פארק לייק היילנד, פארק רוזוולט ופארק ת'ורנטון.

לאורלנדו יש תעשיית מלונאות מבוססת מאוד. יש שפע של מסעדות ומלונות יוקרה באורלנדו. המלונות באורלנדו ידועים במותרות, בנוחות ובשירותים האיכותיים שלהם. כל מלון אורלנדו מציע עולם רומנטי שלם למבקרים.Source by Sardool Sikandar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved