איי גלפגוס: יעד לירח דבש

/
/
/
313 Views

איי גלפגוס מושכים אלפי מבקרים מדי שנה, כולל מדענים, סטודנטים, חוקרי טבע, צלמים ועוד. מעמדם של איי גלפגוס כיעד חובה, "ברשימת דליים", מושך אליו גם פנסיונרים ומטיילים מחוץ לשבילים. בעוד שהאיים מתעלמים לעתים קרובות על ידי קהל האנשים "ביניהם" בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, איי גלפגוס למעשה מהווים יעד יוצא דופן לירח דבש. למה לבחור בגלפגוס לירח הדבש שלך? להלן חמש סיבות:

איי גלפגוס הם רומנטיים

אחרי הכל זו ההסמכה מספר אחת, לא? ירח דבש הוא חופשה רומנטית, ואיי גלפגוס מתאימים לחשבון. הפלגות לאור ירח? חשבון. מיקום אקזוטי? חשבון. מתקנים ושירות מעולים? תבדוק ותבדוק. השקיעות הדרמטיות, חיות הבר חסרות הפחד והנופים הבלתי נשכחים משתלבים עם שירותים מהמעלה הראשונה כדי ליצור את האווירה המושלמת לרומנטיקה.

בארכיפלג יש משהו לכולם.

הוא רוצה טיולים, היא רוצה חוף. הוא רוצה ספורט מים, היא רוצה קניות. גלפגוס עוסקת בכך שלא צריך להקריב או להתפשר. ישנם חופים וטיולים נהדרים באיים, כמו גם שנורקלינג וספורט מים אחר. בעיירות באיים יש כמות מפתיעה של מזכרות איכותיות מכל רחבי אקוודור ודרום אמריקה. אתה אפילו יכול להחליט בין סיורים יבשתיים לסיורים בספינות שייט. למה להילחם על יעד כשבגלפגוס יש הכל?

"האיים הקסומים" הם יעד לצעירים ותוססים.

האיים נמצאים ברשימת המקומות לביקור רבים של אנשים רבים. פנסיונרים רבים הולכים כי סוף סוף יש להם זמן וכסף לעשות זאת. למרבה הצער, עד שהם מגיעים לשם, קשישים רבים מגלים שחלק מהטיולים והאיים מאתגרים מדי עבורם והם מפספסים. מאיי גלפגוס נהנים בצורה הטובה ביותר על ידי אלה שמבוגרים מספיק כדי להעריך אותם ועדיין צעירים מספיק כדי לקפוץ מסלע לבה אחד למשנהו, מושלם עבור נשואים טריים צעירים!

האיים זולים יותר ממה שאתה חושב.

זוגות צעירים רבים עדיין לא מבוססים ועשויים להימנע מיעדים יקרים לכאורה כמו איי גלפגוס. למרות שאין להכחיש את העלויות – כרטיסי טיסה לאקוודור וממנה ולאחר מכן לאיים, בתוספת דמי הפארק ועלות ההפלגות או הלינה – הן נמוכות יחסית כרגע. למיתון הכלכלי העולמי הייתה השפעה חיובית אחת: פחות אנשים מבקרים בגלפגוס וחברות התיירות והמלונות מוכנים לעשות עסקאות שלא היו שוקלים קודם לכן.

לאקוודור יש הרבה יותר מה להציע מסתם האיים.

ירח דבש לאיי גלפגוס נושא בתועלת צדדית של טיול לאקוודור. למה לא לבלות כמה ימים במנוחה בספא הטבעי של פאפאלקטה המוקף בהרי האנדים, או לנסוע בכרכרה רומנטית במרכז הקולוניאלי המקסים של קיטו? עבור מדינה קטנה כל כך, אקוודור היא ביתם של מערכת אקולוגית מגוונת להפליא עם הכל מהרי געש מושלגים ועד לחופים חוליים.

קל מאוד לשלב טיולים ליעדים אלה ואחרים באקוודור עם א טיול לגלפגוס. אז התחילו להשתמש בשירות תכנון הטיולים החינמי שלנו והזמינו את ירח הדבש שלכם עוד היום!Source by Washington Del Pino

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved