איך לאסוף בנות בעונת החורף הקרה, האפורה והשהייה בבית

/
/
/
285 Views

אם אתם גרים בעיר קרה בוודאי שמתם לב שאנשים נוטים לתרדמה חברתית בעונת החורף. ידעתי את זה טוב מדי שכן חייתי את רוב חיי הבוגרים בשיקגו. לדעתי, אין עיר טובה יותר בעולם לאסוף בנות בקיץ בשיקגו, היא כמו מכה לחמים. אולם ככל שהחודשים נמשכים אל הסתיו, ולאחר מכן אל החורף, חיי הלילה מתדלדלים לאט. ברים שהיו עמוסים מכתף אל כתף ביולי הופכים לעיירות רפאים בינואר. אני גם לא מאשים אף אחד. ללכת לבר כשיש 3 מעלות בחוץ, כשהרוח הקרה בצורה נוקבת מכה בפנים שלך, מנסה לא להחליק על התחת מכל הרפש על הקרקע… זה לא כיף! כשאתה מחובק במיטה חמה וצופה ב-Family Guy, זה מרגיש כמו אופציה כל כך טובה יותר.

כתוצאה מכך, רוב הבחורים נושרים כשהחורף מגיע. זה פשוט קל מדי להתעצל. זו טעות ענקית שיכולה באמת לפגוע בהתפתחות שלך. ההתקדמות שנעשתה במהלך הקיץ והסתיו תצא מהחלון ברגע שאתה לוקח חופשה של 4 חודשים. ברגע שאתה יוצא לאסוף בנות באביב, זה מרגיש כאילו התחלת הכל מחדש. אז התייחסו לחורף בדיוק כפי שהייתם מתייחסים לקיץ. המשך להוציא את התחת שלך מהבית ולפגוש כמה שיותר נשים.

מכיוון שחיי הלילה אכן חוטפים מכה במהלך חודשי החורף, תוכנית המשחק שלך צריכה להשתנות עם העונה. במאמר זה, תיארתי כמה אסטרטגיות קטלניות כיצד להרים בנות בעונת החורף הקרה, האפורה והשהייה בבית.

מצא סיבוב במהלך הסתיו

להרבה בחורים, עונת החורף = עונת החברות. זה פשוט כל כך נוח להיות במערכת יחסים כשיש מזג אוויר מתחת לאפס בחוץ. שוב, העיסוק בסצנת הבר בחורף זה לא הכי כיף בעולם. כשאתה יושב בבית עם הבוקסר שלך צופה בשלג יורד כאילו אין מחר, להתקשר לבחורה ולהצטנן בבית זה פשוט נוח מדי. למעשה, זה משהו שהייתי ממליץ עליו אם אתה בעמדה לעשות זאת. זה בסדר לשבת בחיבוק ידיים ולקצור את הפירות של העבודה שלך בתקופה זו.

במהלך הסתיו, התחל להעביר אישה שאתה רואה למעמד של חברה. אם אתה לא רוצה חברה, אז תתחיל לבנות רוטציה מוצקה של בנות "להסתובב" איתן – רצוי לפחות 3.

היכרויות מקוונות הן המפתח

אם אינך במצב של "חברת חורף" ואתה מחפש להכיר נשים חדשות, היכרויות מקוונות הן אחד המסלולים הטובים ביותר שאתה יכול לקחת. תוכלי לאסוף שפע של בנות חדשות בחודשי החורף הקרים בנוחות של ביתך החם. יש מיליוני נשים שמתעצלות בדיוק כמוך בהתמודדות עם הקור וגם מחפשות להכיר בן זוג חדש בתקופה זו של השנה. למעשה, שירותי היכרויות מקוונים מקבלים את שיא הפעילות שלהם מהמשתמשים בחודשים נובמבר – פברואר, כאשר עונת חג המולד/ראש השנה היא הגבוהה ביותר. זה יכול להיות מכרה זהב לפגוש נשים אז נצל את זה.

ברים פופולריים של השבוע

למרות שפעילות הבר/מועדון מגיעה לשפל בחורף, בדרך כלל יש לפחות מקום אחד בכל יום בשבוע שעדיין פופולרי. אין לך כמעט ברירה אלא ללכת למקומות האלה בזמן הזה.

גלה היכן נמצאים מבצעי המשקה כי לשם אנשים ילכו. ההתמודדות עם מזג האוויר מבאסת, אבל המוטיבציה לצאת החוצה נכנסת ברגע שאנשים מגלים שיש בר שמגיש בירות של 1$. הייתי בברים שבהם זה היה עמוס אפילו כשהייתה כמעט סופת שלגים בחוץ רק בגלל שהמשקה המיוחד ללילה היה כל כך טוב. עבור אל metromix.com ומצא היכן נמצאות עסקאות המשקאות הטובות ביותר של השבוע. סביר להניח שתתכנס במקומות האלה כמות גדולה של נשים.

עבוד עם מה שיש לך

זה לא הזמן להיות בררן לגמרי עם הנשים שאליו אתה פונה. אני לא אומר לזרוק את הסטנדרטים שלך מהחלון ולהתחיל לצאת עם עופות, אבל אתה צריך לעבוד עם מה שיש לך. זה לא הקיץ שבו יש מלאי אינסופי של נשים ללכת אליו. החורף הוא משחק כדור שונה ולא יהיו לך כל כך הרבה הזדמנויות להתקרב. אז נצלו כל הזדמנות שמגיעה לעצמה.

כל עוד יש 1 או 2 נשים במקום, זה כל מה שאתה צריך לעבוד איתו. תשקי ותלכי לדבר איתם. ראיתי המון הצלחה במקומות שבהם זה היה חג נקניקיות הארדקור והיו רק קומץ נשים לדבר איתן.

עבד על שגרת היום שלך

מכיוון שלעתים קרובות סצנת הלילה אינה קיימת, נצלו בצורה הטובה ביותר את שגרת היום שלכם. בדרכך לעבודה וממנה, יש המון נשים שמסתובבות אליהן אתה יכול לגשת. אם אתה עובד בבניין משרדים גדול, נסה להכיר נשים חדשות באזור המשותף במהלך הפסקת הצהריים שלך. תמצא לפחות כמה בחורות חמודות לדבר איתן בסופר, במיוחד בלילות של ימי חול.

בעונת חג המולד, מרכזי קניות מלאים בנשים שקונות מתנות. גשו אליהם ובקשו מהם לעזור לכם לבחור מתנה לאחיין הקטן שלכם. מועדוני בריאות עמוסים בנשים, במיוחד בתקופת החורף. מיד אחרי ראש השנה, כולם מנסים להוריד את הקילוגרמים העודפים של החג, כדי שתוכל לפגוש שם יותר נשים ממה שאתה יכול במועדון לילה.

אם אתה רוצה את זה מספיק, תמצא דרך לאסוף בנות בזמן הזה. כשעבדתי על הדברים האלה, הייתי מסתכל על כל חלק של היום שלי כהזדמנות לפגוש נשים, לא משנה כמה מגוחך. אני זוכר שהייתי בפקק בכביש המהיר ורואה בחורה חמודה לצד המכונית שלי. הייתי אומר לה לגלגל את החלונות ולהתחיל לדבר איתה מדי פעם. מבחינתי, כל עוד הייתה נקבה בקרבתי, לא היה לי תירוץ לא לגרום לזה לקרות.

השתמש במזג האוויר לטובתך

מזג האוויר הקר יכול לשמש לטובתכם. מכיוון שזה כל כך כואב ללכת בחוץ, זה תירוץ מושלם להישאר בתוך הבית. אם אתה נפגש עם אישה, אמור לה לפגוש אותך אצלך. מכיוון שמזג האוויר מבאס תגידו "כן, לא בא לי להתמודד עם כל הקור עכשיו, בואו פשוט נראה סרט בפנים." תחשוב על זה, השהות שלה אצלך היא הרבה יותר קרובה לחדר השינה שזה היה קורה אם היית בסטארבקס. לעתים קרובות, הלוגיסטיקה הגדולה ביותר שאתה צריך לעקוף היא פשוט להכניס אותם לביתך מלכתחילה. זו לא בעיה כשמזג ​​האוויר מבאס.

אל תפסיק, קבל את זה קבל את זה

הנקודה החשובה ביותר היא לא להפסיק את מה שאתה עושה בעונת החורף. בחורים מתעצלים באופן טבעי ורוצים להישאר בתוך הבית כשמזג ​​האוויר מתחיל להתקרר. זה יכול להרוג כל התקדמות שהיית ולהשאיר אותך גרוע באותה מידה עם נשים עד שהאביב יגיע. נתתי לך מספיק דרכים לאסוף בנות בעונת החורף במאמר הזה כדי שיהיו לך אפס תירוצים לא לרדת מהתחת ולהתחיל להשתעשע. ברגע שתעשה זאת, לעתים קרובות תגלה שעונת החורף היא באמת העונה של נתינה… ושל קבלה. 🙂Source by Tony B Ryan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved