בידור בפנמה

/
/
/
355 Views

הבילוי בפנמה הוא מהשורה הראשונה, ותוכלו למצוא אותו בכל פינה, בכל סמטה ובתחתית כל חצי ליטר. לזמן טוב, הגעת לארץ הנכונה. אם אתה נגרד מתחתית אוטובוס שיבאס ב-4:00, צורח בטירוף לאחת מ-12 הקבוצות בליגת הכדורגל המקצוענית במדינה, או נקלע לאל קפה אזול בזריחה; בידור בפנמה הוא בלא מחסור וניתן להשיגו במחיר מציאה. המדינה הזו הופכת במהירות ליעד חם לטיולים, בערך כמו קוסטה ריקה הבאה ותוכלו למצוא המון אפשרויות לצאת ולהנות.

פנמה עשירה מאוד בתרבות, ולמצוא בידור בפנמה אף פעם לא קשה מאוד. בגלל השפעתה של ארצות הברית במאה הקודמת, מקומיים רבים מדברים אנגלית טובה ולכן תערוכות, תפריטים והופעות הם לרוב באנגלית. למעלה מ-10 מוזיאונים פתוחים באזור פנמה סיטי, רובם מרוכזים באזור Casco Viejo. לא חסרים ברים, מסעדות או מקומות נהדרים למוזיקה חיה. בכל סוף שבוע נתון, לפחות ארבעה או חמישה מקומות יציגו להקה חיה, כך שהחיפוש שלך אחר בידור בפנמה לא אמור להיות קשה מדי, במיוחד אם אתה אוהב מוזיקה חיה. פנמה סיטי היא ללא ספק העיר הקוסמופוליטית ביותר במרכז אמריקה, ולמעשה עבור בידור וחיי לילה מתחרה אפילו בריו או קנקון. שוטטו במורד רחוב אורוגוואי ותתפתו לכל מספר של מקומות, או תמעדו הביתה דרך אל קנג'רג'ו והדבר יתקיים. ללא קשר לשעה, העיר הזו חיה, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

אם אתם מחפשים בילוי בפנמה סיטי, ורוצה ללכת לבדוק את ה"רצועה" של הברים, ההימור הטוב ביותר יהיה להגיע לאזור Calle Uruguay. ביתם של ברים מפורסמים כמו הלונדונים, פיפל, סהרה וחביבי, ברובע הזה יש באמת משהו לכולם. אם אתה רק מחפש לשתות משהו ולבלות בפטיו, הקפד לבדוק את חביבי. אם אתם מנסים להשתולל כל הלילה, אל תפספסו את Mystic או Moods. Unplugged הוא מקום טוב למוזיקה חיה, או אם תזמנו נכון אז בדוק את S6is עבור מסיבת יציאת אלבום – קטיפה מאוד. Starlight הוא מקום נהדר לקריוקי, ובספר השירים באנגלית/ספרדית שלהם יש משהו לכולם. נקודות חמות אחרות כוללות Moods, TGIF ואל במברו.

Amador Causeway הוא אזור נהדר נוסף עבור חיי לילה ובידור בפנמה. אולי הרצועה המפורסמת ביותר במדינה, רחוב Amador יש הרבה מה להציע. משחק הוא יותר סביבה של מועדון, ו-Paya יותר קצב נמוך וטרקלין צ'יל. שני מקומות נהדרים שאסור לפספס על השביל. ואם אתם שוהים באזור El Cangrejo, אז עשו עצירת בור בלה טברנה 21 לאזור בסגנון ספרדי ביתי, או לה טראזה – הבר הגרינגו המקורי.

הבידור בפנמה אינו מוגבל לברים, עם זאת. התרבות העשירה של העיר מביאה לעיר מופעים מוזיקליים מפורסמים רבים, כולל קני ג'י, שון פול, דון עומר ורבים אחרים. מרכז פיגאלי, תיאטרו נסיונל, מרכז הכנסים אטלאפה ואנאינסי הם כמה מהמקומות הגדולים לאירועים. הופעות תיאטרון חיות הן דרך נוספת למצוא בידור בפנמה, כולל גילדת התיאטרון של אנקון ותיאטרון לה קוואדרה. הצגות והצגות מוצגות לרוב באנגלית, כך שאם אינך דובר הרבה ספרדית, עדיין לא תהיה לך שום בעיה.Source by Kent Preiss-Davis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved