ביקור בנסו

/
/
/
332 Views

נסו היא עיירת כפר קטנה השוכנת בפאתי העיר קומו. עיר זו נמצאת באמצע הדרך בין קומו לבלאג'יו. לעיר יש צפיפות אוכלוסייה דלילה מאוד וירק מסביב לה. המקום הזה הוא המתאים ביותר למי שמחפש קצת שלווה ונחמה.

מגיעים לנסו

העיר מחוברת מרחוק לשאר חלקי הארץ. יש קישוריות מוגבלת לעיירת הכפר הזו אבל יש מספר מקומות ואטרקציות שחובה לבדוק ברגע שאתה מגיע לכאן. אתה יכול להגיע לכאן רק באוטובוס או בסירה.

אוטובוסים מופעלים בדרך כלל על ידי מספר מפעילי אוטובוסים פרטיים מהערים הגדולות של איטליה. מלבד זאת, קו אוטובוס C30 הוא שירות אוטובוס ייעודי המופעל במיוחד עבור העיר הזו. השירות בתדירות של שעה ומופעל מכל הערים הגדולות באיטליה. אתה יכול לדעת יותר על שירות זה מהאתר הרשמי שלו.

סירות הן דרך נוספת להגיע לעיר הזו. ישנן מספר מעבורות וסירות באגם קומו המאפשר לנוסעים לעבור לעיר זו וממנה. מכיוון שהעיר הזו קטנה ומאוכלסת בדלילות, שירות המעבורות הוא די לא קבוע ולא סדיר. תוכל לדעת עוד על לוח הזמנים והתדירות מאתר האינטרנט של Navigazione.

אטרקציות בנסו

יש מספר מקומות ואטרקציות שכדאי לבדוק בנסו. ישנן מספר סוכנויות מדריכים שיעזרו לך לחקור את העיר טוב יותר. חלק מהמקומות ששווה ביקור בנסו כוללים את פונטה רומא והטירה.

פונטה רומא הוא גשר רומי שנבנה בתקופת הרנסנס ומספק לכם כמה מהנופים הטובים והמדהימים של העיר וסביבתה. גשר זה ממוקם כ-300 מדרגות מעל הכביש.

הטירה היא עוד מקום מעניין לראות ולחקור. המקום הזה עשוי בסגנון האדריכלות הרומי והגותי ולכן הוא תענוג לצפות בו.

יש מספר שווקים וחנויות מקומיות שבהן אתה יכול לבלות עם החברים שלך. השווקים המקומיים מגישים מעדנים מקומיים ומטבח איטלקי אקסקלוסיבי שחובה לנסות. ישנם שווקים שבועיים אשר מאורגנים ביום מסוים בשבוע בהם ניתן לקנות כפילויות זולות של כמה מהמותגים הטובים בעולם. ישנם מספר בוטיקים וטרקלינים של מעצבים שבהם אתה יכול לשקול לבקר.Source by Mark McLaine

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved