בעת ביקור ב- Swansea Neath Port Talbot

/
/
/
735 Views

אם אתה רוצה ללכת למקום אחר השנה אז הצעה של Swansea Neath Port Talbot עשויה להיות מקום טוב להתחיל בו. ממוקם בבריטניה סוונסי יש הרבה דברים שיגרמו לך לחזור שוב ושוב. הנה טעימה ממה שיש למקום הזה להציע.

סוונסי היא העיר השנייה הכי עתיקה בוויילס. היא ידועה גם בתור העיר ליד הים והיא ממוקמת בקצה מפרץ ברוחב 5 קילומטרים. ממזרח למקום הזה נמצאת ארץ מפלים שבה יכולים מטיילים, רוכבי אופניים, הולכי רגל ואחרים ליהנות מהנופים. במקום הזה יש הרבה מפלים עוצרי נשימה לצפייה, כולם מראים עליהם עושר ותוסס מיוחדים. הקפד לקחת את המצלמה שלך מכיוון שזה אתר שתרצה לקחת איתך הביתה.

מקום מרהיב נוסף לבקר בו הוא פארק סינגלטון והגנים הבוטניים. במקום הזה יש מגוון גדול של צמחים תוססים וחיים. יש בו הילה מרגיעה שתשחרר כל אחד מיום לחוץ. הגנים עוצבו בסידור יפהפה של פרחים וצמחים שכולם יכולים להעריך. לא משנה באיזה גיל אתה באמת יכול להתאהב בסוונסי.

מוזיאון סוונסי הוא מקום נוסף בו תוכלו לבקר, המשלב את העבר וההווה לאחד. יש בו תצוגה גדולה של דברים רבים ושונים שתמצאו מעניינים ותוכלו באמת לקבל תחושה של ההיסטוריה והתרבות של סוונסי. זהו בית אוצר אמיתי לכל מי שעוסק בהיסטוריה שלו.

דברים אלה ועוד רבים נוספים מוצעים בעת ביקור בסוונסי והאזורים שמסביב. יש נופים נהדרים של הנוף כמו גם הרבה מקומות לינה ולאכול. לא תתאכזבו כשתבקרו בעיר היפה הזו.Source by Simon Haughtone

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved