ג'יי קאטלר – ביוגרפיה של כדורגל בתיכון גדל בסנטה קלאוס, אינדיאנה, משחק קוורטרבק

/
/
/
313 Views

ג'יי קטלר נולד ב-29 באפריל, 1983 והרבה לפני שהוא זרק מסירות טאצ'דאון בליגת הפוטבול הלאומית (NFL) הוא גדל בעיירה קטנה באינדיאנה עם השם המלבב סנטה קלאוס, אינדיאנה. כתלמיד תיכון שגדל באינדיאנה הכפרית ג'יי שיחק כדורגל בבית הספר התיכון Heritage Hills בלינקולן סיטי, אינדיאנה. גם לינקולן סיטי וגם סנטה קלאוס ממוקמים בדרום אינדיאנה. העיר לינקולן נמצאת במרחק נסיעה קצרה של כחמישה קילומטרים מזרחה בשדרות חג המולד. כאשר מגיעים מסנטה קלאוס, אינדיאנה, וזה המקום שבו הילדים בסנטה קלאוס היו צריכים ללכת לבית הספר התיכון הקרוב ביותר.

מגיל צעיר ג'יי קטלר הראה הרבה הבטחות בזריקת הכדורגל. בתור נער ששיחק עבור הריטג' הילס פטריוטס בלינקולן סיטי, אינדיאנה ג'יי העמיד את קבוצת הפוטבול שלו בתיכון לשיא מושלם של 15-0 בדרך לזכייה באליפות המדינה במהלך העונה הבוגרת שלו. למעשה, במהלך שתי העונות האחרונות שלו בכדורגל בתיכון, כוכב ההכנה הוביל את הנבחרת שלו לשיא מרשים של 26-1 בתור הקוורטרבק הפותח.

במהלך העונה המושלמת שקטלר החזיק כבוגר, הסטטיסטיקה שקבוצתו העלתה הייתה צעקנית לחלוטין. במהלך הגולל על 15 ניצחונות הפטריוטס גברו על היריבים בממוצע של למעלה מ-44 נקודות למשחק. במהלך העונה הקבוצה בה היה ג'יי קטלר צברה 746 נקודות בעוד שהיריבות רשמו רק 85 נקודות מצטברות ב-15 משחקים. המספרים האלה שווים לקבוצת התיכון של הריטג' הילס שקטלר שיחק על קליעה של כמעט 50 נקודות למשחק בעוד עבירות מנוגדות מעניקות פחות מ-6 נקודות בתחרות. הממוצעים השגויים הללו הושפעו מאוד מניצחון 90-0 על פייק סנטרל צ'רג'רס ממחוז פייק הסמוך, אינדיאנה.

גורם תורם משמעותי לאופי השגוי של המשחקים האלו היא העובדה שלא רק שלקבוצת התיכון Heritage Hills יש רכז NFL Pro Bowl עתידי מתחת למרכז, אלא גם רמת התחרות הייתה רחוקה ממה שקטלר היה נתקל בו. משחק נגד תחרות באזור צפוף יותר. כדי להמחיש את הנקודה הזו, לצוות פייק סנטרל שהסגל בראשותו של קטלר זכה לציון סופי של 90-0, כולל אוכלוסיית בית ספר של 672 תלמידים בלבד. פעמים רבות שחקני פוטבול בעלי היכולת של קטלר מתמודדים מול בתי ספר בשכונה של פי שלושה או אפילו פי ארבעה מגודל אוכלוסיית התלמידים של פייק סנטרל.

על המאמצים שלו בקווטרבק ג'יי קטלר קיבל את הפרס היקר על בחירת הנבחרת הראשונה של כל מדינות במהלך השנה האחרונה שלו בתיכון. בנוסף להיותו קוורטרבק מצטיין ביותר, כוכב הספורט שלושת הספורט זכה גם בבחירה של כל מדינות בקבוצה הראשונה בספורט הכדורסל, כמו גם בהנהון מכובד של כל המדינה על תפקודו כשחקן פנים בקבוצת הבייסבול בבית הספר שלו.Source by Sam Noffs

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved