האם אתה רוצה להרוויח כסף על ידי כתיבת בלוג טיולים

/
/
/
463 Views

כולם אומרים בלוג כדי להרוויח כסף. ובתהליך זה הם מתחילים למכור דומיינים, אתרים, אחסון אתרים, SEO וספרים אלקטרוניים. האם בלוגים באמת מרוויחים כסף? היום אסביר לך איך להרוויח כסף על ידי כתיבת בלוג טיולים.

אני לא אתן עצות בחינם היכן לקנות את הדומיין, האתר או האירוח שלך. ואני לא אעודד אותך לקנות קידום אתרים יקר או ספרים אלקטרוניים. העצה הפשוטה שלי לכולכם היא לכתוב תוכן איכותי שיש לו ביקוש.

שכח ממילות מפתח ואופטימיזציה למנועי חיפוש. אם אתה כותב את בלוגי הנישה הטובים ביותר, Google תסרוק אוטומטית את הבלוגים שלך ותתווסף מעת לעת. הם בוודאי יכניסו את הבלוג שלך לדפים בדירוג הגבוה שלהם.

כתיבת בלוג טיולים היא הנישה הקלה והרווחית ביותר. יש בלוגרים שאומרים שהטכנולוגיה היא הטובה ביותר. כן, על ידי כתיבת בלוגים טכנולוגיים, חלק מהבלוגרים מרוויחים 50 לאך רופי. הם כבשו את הנישה הזו ואני לא אעודד אותך להתחרות בהם.

אני לא מרתיע מלכתוב בלוגים טכנולוגיים. כל הבלוגרים כותבים על אותו נושא, טיפים וטכניקות. אילו דברים חדשים תכתוב כדי להתחרות בהם?

מה לכתוב בבלוג טיולים

הבה נתמקד בכתיבת בלוג כזה. אתה לא צריך לנסוע לרומא או לניו יורק כדי לכתוב בלוג טיולים. כתבו על העיר, הכפר והמדינה שלכם. הייתי מציע לך להתחיל את הנושאים האלה בהקדם האפשרי.

כתבו על מקדשים, מקומות עניין, פארקים, קניונים ומקומות בילוי. למה אני אומר את זה? האם אתה מוצא בלוג כלשהו המתמקד בכל הנושאים הללו?

כתוב את הבלוגים שלך בצורה כזו שאנשים יקראו את הבלוג שלך ויבקרו במקום. שמעת על צ'אנג מאי?

לפני כמה שנים, זה לא היה ברשימת יעדי התיירות. אבל, היום אם אתה מבקר בתאילנד ולא נשאר בצ'אנג מאי, הטיול שלך לא הושלם.

אנשים יודעים על האי העיר הקטן הזה בתאילנד מקריאת בלוגי טיולים. אתה יכול לקדם את היישובים שלך. לא יהיו הרבה תוכן בחיפוש בגוגל. תן לבלוג הנסיעות שלך להיות הסמכות בגוגל.

כתיבת בלוג טיולים היא גם מתגמלת. אתה לא רק מרוויח כסף מ-Google AdSense או מתוכנית מונטיזציה אחרת.

תקבלו הזדמנות למכור חדרי מלון במחיר מוזל, הטיסה במחיר זול יותר ותוכלו לקבל עמלות מחנויות המוכרות מוצרים ייחודיים.

ערכו רשימה של כל החומרים המושלמים לטיולים בהרפתקאות משפחתיות. כסה את ספורט ההרפתקאות בכתיבה שלך. אפילו אתה יכול למכור את הנלים והעבודות האקזוטיות בבלוג שלך.

כתיבת בלוג יכולה להיות מועדפת עם צילום. אתה יכול למכור תמונות מקוריות למגזינים ואתרי אינטרנט. אתה תהיה הסמכות של המיקומים הנבחרים שלך. אנשים יתייעצו איתך גם כמדריך טיולים.

אני יכול לעזור לך בכתיבה

אם מתרחש אירוע כלשהו במקומכם, כתבו 5-6 מאמרים וקדמו את האירוע וקבלו תשלום כבלוג ספונסר. אני אעזור לך בכתיבת בלוג טיולים. על כך לא יגבה אפילו כסף אחד.

אני יכול להיות כותב אורח בבלוג שלך ולספק תוכן עשיר ב-SEO לבלוג שלך. התמקד בקבלת טראפיקים למשך 6 חודשים. בסופו של דבר בלוג הטיולים שלך ירוויח כסף עבורך.Source by Mohen Naorem

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved