האם MintVine חוקי? הנה הביקורת שלי!

/
/
/
263 Views

הסקירה של היום תהיה באחד מאתרי הסקרים בתשלום החדשים בחוץ, MintVine. אני מניח שרובכם מעולם לא שמעתם על MintVine, מכיוון שנראה שהחברה קיימת רק מאז 2013. בהתחשב בכך שזה אתר סקרים בתשלום חדש יותר, שיש הרבה הונאות שם בחוץ, ויש עדיין לא זמין הרבה מידע מהימן מבוסס, הרגשתי שיש צורך בסקירה זו במוקדם ולא במאוחר.

אני יכול לומר בוודאות מוחלטת ש-MintVine היא לגיטימית ככל שניתן.

MintVine דומה במובנים רבים לאתרי סקרים בתשלום שנמצאים כיום בחוץ, ובכמה דרכים טובות (וחשובות) זה שונה מאוד. MintVine פועל כמעט כמו בכל מקום אחר מבחינת דרכים להרוויח כסף. מתוכנית הפניות ה-MVP שלהם, שבה אתה מקבל 15% מנקודות ההפניה ובונוס של 50 נקודות כשהם מסיימים את הסקר הראשון שלהם (זה יכול להיות $ גדול, הקפד לנצל אותו!), סקרים והצעות בתשלום.

ל-MintVine יש תהליך קצת ייחודי (בצורה טובה) עם סקרים. יש להם את מה שהם מכנים "המשפך", שבו הם בעצם מעבירים אותך דרך המערכת עד שתמצא סקר שאתה זכאי אליו, לעומת המתנה של שבוע כדי לקבל הזמנה אחת במייל לסקר שסביר להניח שאתה לא זכאי אליו. סביר להניח שלא תבלה הרבה זמן ב"משפך" לפני שתהיה זכאי, וככל הנראה עד כמה פעמים ביום.

תכונה ייחודית נוספת של MintVine היא שהם מציעים סקרים יומיים. הם נעים בין 5-10 נקודות רק עבור שני קליקים. אחד כדי לבחור את התשובה שלך, ואחר כדי להגיש. זה קל ככל שיהיה. הם למעשה נותנים לך 3 דולר לחודש ממש שם לבד!

תכונה ייחודית נוספת של MintVine היא סעיף העסקאות המקומיות שלהם. בעצם, אותו רעיון כמו Groupon. אני גר באזור מאוד כפרי ואני רואה עסקה למסעדה בעיר שלי. בנוסף לקבל 50% הנחה אם אקנה את העסקה הזו, אקבל 80 נקודות. זה בעצם Groupon עם הבונוס הנוסף של נקודות רק עבור קנייה דרכם.

MintVine מפעיל מערכת נקודות בניגוד לסכום של דולר, שלפעמים יכול להיות קצת מפוקפק – לא במקרה הזה. ל-MintVine יש מערכת פשוטה מאוד שבה 100 נקודות שוות ערך ל-$1.00. ברגע שאתה מגיע ל-1000 נקודות ($10.00) אתה זכאי לקבל תשלום באמצעות Paypal. חברים אמרו פה אחד כי MintVine מהיר בתשלומים, וכי הם הצליחו להגיע לסף של $10.00 במהירות רבה. אלה הם בערך שני הדברים החשובים ביותר, ו-MintVine מקבל A+ בשני הסעיפים.

זהו אתר סקרים בתשלום ממש טוב, למעשה, הוא אחד המועדפים עליי עד כה. MintVine היא באמת לגיטימית ככל שניתן, ועד עכשיו, כנראה סוד שמור היטב של לוקחי סקרים בכל מקום. אם אתה מחפש עוד אתר סקרים בתשלום, זה זה.Source by Sara Ireland

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved