החופים הטובים ביותר באליקנטה

/
/
/
308 Views

בלב העיר אליקנטה בבסיס ה"מונטה בנקנטיל" תמצאו את רצועת החוף החולי המוזהב באורך 900 מטר המכונה "פלאיה דל פוסטיגואט". הוא נמצא באזור נגיש וייחודי עם קווים של עצי דקל המדגישים את הטיילת היפה, המלאה בברים ומסעדות. הוא זכה בדגל הכחול היוקרתי על ניקיון והוא נמצא בשימוש כל השנה בשל האקלים החורפי המתון באליקנטה, אך עמוס במיוחד בימי ראשון בחודשי הקיץ.

צאו לטיול קצר לאורך קו החוף אל החוף הקטן יותר שנקרא "פלאיה דל קוקו", שם נהגו הדייגים המקומיים להנחית את התפיסה שלהם. עדיין יש כאן נמל קטן עם כמה מסעדות ובתי קפה שבהם אתה יכול לשבת לאחור ולהתבונן בנופי הים הפנורמיים.

מצפון לאליקנטה ממוקם חוף בשם "Playa de la Albufereta" ששמו נובע מאגם החוף הקטן שהיה כאן בעבר עם נמל ששירת את הכפר הרומי לוסנטום. חוף זה מוביל אל Playa de la Almadraba שהוא חוף חולי קטן והוא המקום המושלם לחובבי ספורט מים או שחיינים.

החוף "Cabo de las Huertas" הוא אידיאלי עבור אלה שרוצים לחקור קו חוף מחוספס יותר עם מפרצונים ציוריים שקשה לגשת אליהם, רק מוסיף לריחוק שלו. אם אתה רוצה לפתח את כל השיזוף הזה אז שני מפרצוני הנודיסטים של Cala Palmera ו-Cala Cantelalares הם מקומות נהדרים עבורך, אבל הקפד להשתמש במסנן קרינה גבוה.

חוף "פלאיה סן חואן" וחוף "אל קמפלו" נמצאים קצת יותר צפונה לאורך החוף (כ-25 דקות מהעיר). אל קמפלו היא עיירה מקסימה עם ברים ומסעדות הנשפכים אל טיילת מקסימה העוברת לצד רצועת חולות זהובים. לשניהם יש חופים משופעים במתינות שהם בטוחים לחלוטין לילדים ומרינה שבה תוכלו לצפות בסירות הדייגים שמנחות את המלכוד שלהן.

אם אתם שוקלים חופשה קצרה או חופשה באזור אליקנטה, תוכלו למצוא לינה נהדרת באתר הנופש של מסלול הגולף אליקנטה ממנו תהיה לכם גישה נוחה לכל החופים באליקנטה ואולי אפילו תמצאו זמן לשחק סיבוב של גולף במגרש הגולף המצוין Par 72 Alicante.Source by Andrew G Edgington

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved