החופים היפים של דרום פורטוגל

/
/
/
416 Views

על אף שהיא קטנה ומחוזית בסטנדרטים של ערים קוסמופוליטיות רבות אחרות, פארו בדרום פורטוגל היא אחד האזורים המתויירים ביותר במדינה, בשל האטרקציות ההיסטוריות העשירות שלו, אירועי התרבות הייחודיים, היופי הטבעי והגישה הנוחה שלו לאזורים הסמוכים. . למעשה, מדי שנה, יותר ויותר אנשים מגיעים לפארו כדי לבקר בעיר ובאזורים הסמוכים לה.

הביקור בעיר קל במיוחד בשל קרבתה לשדה התעופה של פארו. שירותי מוניות זמינים גם הם בקלות, מה שהופך אותו לנוח שבעתיים. בין האטרקציות הפופולריות ביותר של פורטוגל ניתן למנות את החופים הרבים (כ-150) היפים שלה, המשתנים מהמפרצונים הקטנים המוגנים ועד לרצועות רחבות אינסופיות של חול שטוף ים. בשל הפופולריות שלהם, כמעט כל החופים הגדולים יותר מעסיקים מצילים כדי להבטיח את שלומם של המבקרים שלהם. הם מציעים גם מתקנים ומתקנים על החוף, כגון ציוד לספורט מים או מיטות שיזוף לשיזוף, ורבים מהם כוללים מסעדות לצד החוף ומזני חטיפים. רבים מהחופים הללו סווגו גם כחופים 'נגישים', מה שאומר שהם עמדו בסטנדרטים מחמירים של בטיחות ונגישות לכל המבקרים, כולל אלה עם אתגר פיזי.

להלן כמה מהחופים הפופולריים הנגישים מהעיר. חופים אלה יכולים להיות צפופים למדי במהלך שיא הקיץ, כך שעדיף לתזמן את הטיולים שלך בסוף האביב או בתחילת הקיץ.

חוף פארו

פראיה דה פארו, חוף יפהפה שטוף שמש הכולל חול זהוב יפהפה, נמצא במרחק דקות ספורות מנמל התעופה של פארו. מוניות מוניות רגילות למדי לאנשים שעוברים ישר משדה התעופה לחוף, במיוחד בימי האביב החמים הראשונים שבהם המבקרים משתוקקים להמון שמש. חוף זה הוא יעד פופולרי עבור חובבי ספורט מים, כמו אלה שנהנים מגלישת רוח, שיט וסקי אופנועים.

חוף האי טבירה

Praia Ilha de Tavira נחשב ליהלום בכתר הצד המזרחי של פארו. זה מכונה לעתים קרובות גם פראיה דאס קאסקאס. משדה התעופה של פארו, מוניות מוניות יכולות לקחת את המבקרים למזח טווירה, שנמצא ממש מחוץ לעיר. משם, זה רק כמה דקות בסירה אל החוף החולי היפה הזה.

האי ברטה

איליה דה ברטה הוא אי קטן ויפה המכוסה בפרחי בר וכולל חוף חולי ארוך עם דגל כחול. האי הזה מרוחק יותר מהעיירה, אבל בהחלט יהיה שווה את הנסיעה. מנמל התעופה של פארו, שירות מוניות זמין למעבורת פורטה נובה, שתיקח אותך לאי. משתזפים יכולים לבחור ללכת ישר לחוף, בעוד שאוהבי טבע עשויים לשקול לקחת את סיור המעבורת ולקבל קורס מזורז על החי והצומח המקומיים הייחודיים של האזור.Source by Lukas Johannes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved