המקומות הטובים ביותר ל-Freebord

/
/
/
367 Views

Freebording הוא בסך הכל לכבוש את האספלט ולהפוך את הבטון לשלך. לא משנה היכן אתה גר אתה יכול למצוא פריבורד מעולים לגזרים. ישנן קבוצות ברחבי הארץ וברחבי העולם (גרמניה ואוסטרליה מאוד אוהבות את ה-Freebord) עם חברים החל ממתחילים למתקדמים אשר מסורים לגילוי המקומות הטובים ביותר ל-Freebord. ברגע שתבינו את ה-Freebord, אולי תשקלו להצטרף לאחד. עד אז…

רבים מהמקומות שחובבי סקייטבורד הם גם מקומות מצוינים לפרוץ את ה-Freebord. אם אתה אוהב רכיבה חופשית, צא לסקייטפארק. אם אתה אוהב הפצצות על גבעות, גלה היכן תלויים גולשי הלונגבורד. אם אתה רוצה לעשות קצת מישור, עלה על מגרשי החניה. שמור את העיניים שלך פקוחות כי אתה יכול לקחת את Freebord שלך לכל מקום.

בורדינג חופשי בחצר האחורית שלך

המקום הטוב ביותר להתחיל לחפש ריצות Freebord מצוינות הוא בעיר הולדתך. תסתכל מסביב עבור גבעות הדרגתיות עם קצת אורך להן, שבילים ארוכים ומפותלים – במיוחד בפארקים ונכסים בבעלות עירונית – אפילו מוסכים חניה יכולים להציע ריצה חופשית ללא חת.

קמפוסים במכללות הם גם מקום נהדר לחפש בו ריצות. לעתים קרובות יש רצועות בטון או אספלט גדולות ואזורים שמקדישים אזורים נטולי מכוניות, כך שאינך צריך לדאוג לאיסוף על ידי טנדר. היזהרו מחוקי הסגת גבול ואבטחת הקמפוס – הם עלולים להביא לסיום מהיר לריצת Freebord שלכם.

המפתח הוא להתאים את השטח לרמת המיומנות שלך. אתה לא רוצה ללכת להפציץ תלולה ביום הראשון שאתה מקבל את הפריבורד שלך, תאמין לי.

הסתעפות ברחבי ארצות הברית

גבולות חופשיים זה נהדר. כשהם מוצאים נסיעה רגועה, רוב הזמן הם מפרסמים וידאו ליוטיוב ול-Vimeo. לפעמים, הם כותבים על זה בבלוג. בדקנו כמה מהריצות הטובות ביותר של Freebord ברחבי ארצות הברית והמצאנו כמה שיעזרו לך להתחיל אם אתה חושב שאתה מוכן לעזוב את הבית.

  • Bascom Hill, מדיסון, WI – זה מהיר, תזזיתי וקצת מסוקס (תיזהר מהגבשושיות או שתאכל את זה!) – מושלם לרוכב ה-Freebord בינוני או מתקדם.
  • מצפה הכוכבים, מדיסון, WI – מצפה הכוכבים לכיוון פארק רח' מציע גבעה ארוכה ומתפתלת עם מדרכה חלקה, מושלמת לרכיבה ארוכה ורגועה עבור מישהו שנמצא כמה צעדים למעלה מהמתחילים. שימו לב לאוטובוסים!
  • N. Breese Terrace, מדיסון, WI – ממש ליד מחנה רנדל, הגבעה הרחבה והחלקה הזו מעניקה לרוכבים בינוניים נסיעה מצוינת ב-Freebord ללא כל טרחה.
  • Parkside Road, New London, NH – שילוב נחמד של גבעות נינוחות ומסלולים שטוחים. מושלם לטחינה וטריקים אוויריים ביניים אחרים. לריצה מוקדמת יותר, נסה את הגבעה שליד סופרמרקט Hannaford.
  • מאונט באלדי, קליפורניה – גבעה די נימוחה עם כמה פניות הדוקות באמת שישאירו אותך על האצבעות (או על הצד האחורי). טוב ל-Freeborders ברמה בינונית.
  • סנטה ברברה, קליפורניה – העיר הזו אם היא מלאה במגוון רחב של גבעות מהרגועה ועד המסוקסת ביותר. לא משנה מה רמת המיומנות שלך, אתה בהחלט הולך למצוא כאן משהו ששווה לרכוב עליו.
  • אצטדיון דואק קמפבל, אוניברסיטת פלורידה סטייט, פלורידה – ריצה מקורה זו דומה מאוד לרכיבה בחניון ללא תנועה. מוודא שאתה מכיר את תקנון הקמפוס לגבי סקייטבורד/Freebording ותמיד לחבוש קסדה!

היכנס למשחק

אם אתה רוצה למצוא את הריצות הטובות ביותר של Freebord באזור שלך, היכנס לאינטרנט. פייסבוק ומייספייס הם מקומות נהדרים למצוא בהם קבוצות המוקדשות ל-Freebording ו-YouTube ייתן לך טונות של סרטונים מריצות אפי. שימו לב גם כאן כי אנו נפרסם כמה מהסרטונים הטובים ביותר עבורכם ללימוד.

החלק החשוב ביותר במציאת ריצת Freebord טובה הוא להשתמש בדמיון שלך. אל תראה רק את המדרכה או הרחוב, או שביל הפארק, ראה אותו כמדרון מכוסה שלג והפוך אותו לשלך.Source by Allister McCloud

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved