ה "ג'ו ממוצע" חדר כושר הוא עכשיו מציאות

/
/
/
355 Views

חדר הכושר "Average Joe" הוא כעת מציאות.

באחת הסצנות היותר בלתי נשכחות מהפארסה ההוליוודית "דודג'בול", לאנס ארמסטרונג מנחם כלאחר יד את וינס ווהן ומבטיח לו, "אני בטוח שיש לך סיבה טובה להפסיק". הסיפור מתאר את חדר הכושר "ג'ו ממוצע" כמקום שבו כולם יכולים להרגיש בנוח ולמעשה להשתלב בלי פחד והפחדה מראשי שרירים, אגומניים או פליטי בר רווקים. אבל עכשיו הרעיון של סביבת האימון המיינסטרים הוא אמיתי. רחוק מלהתמודד כלכלית, הם דווקא כובשים את המדינה בסערה ומנהלים את התחרות ישירות מחוץ לעיר! לא רק מכוני כושר דמיוניים כמו "Globo Gym" מדמיונו של תסריטאי, אלא ארגונים ידועים מוצקים כמו Golds, ואפילו YMCA ו-JCC מנצחים במשחק משלהם. מי עושה את הקסם הזה ברחוב הראשי בעיירות קטנות ובערי מטרו כאחד בכל רחבי אמריקה? יש כמה שחקנים, אבל ללא ספק מלך הגבעה הוא Planet Fitness. הם זכו ללעג בגלל ערב הפיצה ובוקר הבייגל שלהם, שניהם עיקריים במועדון הבריאות. לפלאנט יש את ההבחנה המפוקפקת להיות מתויג כאחד המרכזים ה"רכים" ביותר באמריקה, מיד אחרי Slimmons, הסטודיו האירובי האישי של ריצ'רד סימונס. למרות זאת, המודל העסקי הבורח מתקדם ממש, עם יותר מ-400 מיקומים מצליחים וממש נפתחים יותר מדי יום, ברור שיש לארגון הזה משהו נהדר להציע.

מה גורם לעידנים החדשים האלה באמצע הדרך לתקתק? מה הם עושים כדי להפריד את עצמם מחדרי כושר אחרים? ראשית, יש את הסיסמה, "האזור החופשי לשיפוט", אבל סיסמאות ריקות הן, ובכן, בדיוק זה. בחינה מדוקדקת יותר מגלה את המציאות שמדובר באמת במוסד מונחי תפיסה שנבנה מהיסוד. הציוד ידידותי יותר למשתמש עם איורים קלים לפירוש המותקנים ישירות על כל תחנה. התעריפים הזעומים, בדרך כלל בין $10.-$20. לחודש אין חוזה ארוך טווח עבור חברות בסיסית, כך שממש כל אחד יכול להרשות לעצמו להשתייך. אימון מעגל ההייטק לגוף מלא מותאם באופן אירובי למתחילים, אך מתנגד לבעיות רמה על ידי שימוש במכונות התנגדות מסורתיות לכבלים/משקל (בניגוד לאולפן ארצי גדול בזכיינית לנשים בלבד עם קונספט דומה). ים וירטואלי של מכונות אירובי מקבל את פניו של המרכיב שיהיה בעל גוון טוב יותר. חדרי הלבשה נקיים ומצוידים היטב החליפו את קוקטייל הרגליים של עובש וספורטאים שנמצא בהרבה ארגונים גדולים ללא כוונת רווח.

הפסיכולוגיה של העסק היא שהכי משנה את התחושה של חדרי הכושר. רק לעתים רחוקות מדברים על פסיכולוגיה בכושר, אבל אולי ההיבט החשוב ביותר של קבלת כושר ושמירה על כושר. זה מספיק קשה לחבר הצעיר המנסה לעשות את העבודה הקשה של להיות בכושר. הוסף לתמהיל קנאי כושר מעצבנים המשייטים בחדר הכושר, בין אם הם פשוט חברים חטטנים, מתאמנים מתוגמלים, או אנשי צוות גרועים ועם זאת לא מוסמכים שמפריעים למשתתף המתחיל בעצה לא רצויה. כל זה אינו מותר ב-Planet Fitness (PF). התגובה הברורה מהקהל הקנאי בכושר היא "מה לגבי מניעת פציעה?" נכון שהמשתתף הלא מודרך מבצע תרגילים רבים בצורה לא נכונה. עם זאת, באחריותו של אותו אדם ללמוד כיצד להתאמן נכון! יתר על כן, נתונים סטטיסטיים על פציעה בפעילות גופנית מראים כי פגמי צורה קלים אלו אינם צפויים למעשה לייצר פציעה. היו כ-45 מיליון אמריקאים עם מנוי בחדר כושר בשנת 2009*, אך רק 224 דיווחו על פציעות במכשירי משקל חופשי ומשקל בחדרי מיון במהלך השנה כולה, על פי מנהלי ניהול סיכונים של ביטוח ספורט במאמר המקוון האחרון שלהם**. למרבה האירוניה, ההליכון היה מסוכן יותר מפי שניים (575 מקרים) וזה ללא ספק הבחירה הפופולרית ביותר של העולה החדשה במועדון הבריאות. הבוגר שעתיד להיות בכושר יותר יונח על ידי העובדה שרוב חברי ה-PF נראים ומתנהגים בדיוק כמוהם, לא מכירים אימוני הארדקור או הרמת משקולות, ופשוט רוצים לבזבז חלק מזמנם היקר בשיפור בריאותם. (זכויות יוצרים של המחבר 2010)Source by William R. Johnston

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved