חבישת מסכות חובה ומרצון בציבור

/
/
/
278 Views

חבישת מסכות הופכת להרגל חדש עבור רוב האנשים במדינות רבות שנפגעו מהמגיפה. עם זאת, בארצות הברית, אנשים עדיין חלוקים בשאלה האם עליהם ללבוש מסכות כשהם בחוץ בפומבי. מפעלים עסקיים, חנויות קמעונאיות, רכבות, אוטובוסים, מטוסים ושירותי תחבורה משותפת דורשים מהפטרונים והעובדים שלהם לחבוש מסיכת פנים כהגנה ומניעה מהמחלה. זה גם נדרש על פי חוק בחלק מהערים והמדינות בארצות הברית.

אם תסרב לחבוש מסכה בשטח שלהם, הם לא יאפשרו לך להיכנס לחנויות שלהם. במקומות מסוימים הממשלה תטיל קנסות וסנקציות על אי כיסוי הפה והאף.

שימוש חובה בהגנה על הפנים

ה-CDC ממליץ על שימוש בכיסוי פנים או בהגנה לפנים כאשר התרחקות חברתית בלתי אפשרית במקומות מסוימים. העלייה בנגיף הקורונה ברחבי העולם גרמה למנהיגי ממשלה להפוך את המסכות לחובה, במיוחד כשאתה בחוץ בפומבי. מומחים מצפים לזיהום גל שני בקרוב.

חלק מהערים בארצות הברית מיישמות בקפדנות את השימוש במסכות באזורים ציבוריים. זה יעזור אם תשקול לבדוק את ההנחיות והמדיניות המעודכנים בעת נסיעה לעיר או מדינה אחרת. דע את פרוטוקולי המגיפה והדרישות שלהם לפני שאתה פונה למקום שלהם. חלק מהערים מטילות קנס על אזרחיהן על אי לובשות מסכה או כיסוי פנים אפילו בתוך הבתים הפרטיים שלהן.

האם אתה צריך ללבוש מסכה בכל פעם שאתה יוצא מהבית?

זה תלוי לאן אתה הולך.

כאשר אתה הולך לכל מקום שבו אתה יכול להיות עם אנשים אחרים – כמו המכולת, בית המרקחת, בית החולים, נסיעה בתחבורה ציבורית, סלונים, חנויות קמעונאיות וכמה מסעדות – זה חובה ללבוש מסכה.

למה?

חלקיקים מיקרוסקופיים מאבק, זיהום, חלקיקי חיידקים וויראליים נשארים באוויר שעות רבות, והסיכון לשאיפת חלקיקים אלו גבוה מאוד כאשר אינכם משתמשים בהגנה לפנים. שימוש במסכה בתקופה זו של מגיפת נגיף הקורונה – שבו אינך יודע מי נדבק או לא – הוא ההגנה הטובה ביותר שלך מפני הנגיף ולמניעת התפשטות הזיהום שאולי יש לך מבלי לדעת.

שימוש מרצון במסכות

אתה יכול להוריד את המסכות שלך אם אתה לבד ברכב פרטי, כשאתה יוצא לריצה או כשאתה בבית.

אם אתה עם אנשים אחרים גם אם הם חברים ובני משפחה שלך, כל עוד הם לא גרים באותו בית שבו אתה נמצא, אתה עדיין צריך ללבוש מסכה למען זהירות. לעולם לא תדע את המקומות שבהם הם היו, באילו משטחים הם נגעו, או מי הם האנשים שהם התערבבו לפני שבאו לפגוש אותך. אלא אם כן אתה בטוח לחלוטין וללא ספק, סמוך על כך שהם לא חולים, אז אתה יכול להחליט לא לחבוש מסיכה סביבם.

למה זה מועיל להפוך את חבישת המסכה להרגל החדש שלך?

יש אנשים שמסוגלים ללבוש כיסויי פנים בעוד שאחרים מתנגדים לרעיון של חבישת מסכה – בגלל כל כך הרבה סיבות, אישיות, רפואיות ופוליטיות. במחקרים ברחבי העולם, לובש מסכה בדרך כלל מועיל לא רק במהלך מגיפה, אלא בכל פעם שאתה מחוץ לבית שלך.

מסכות מגנות עליך מפני כימיקלים מזיקים הנמצאים באוויר, במיוחד בערים מאוד עירוניות או מתועשות מאוד.

האם גם הילדים שלכם צריכים ללבוש מסכות פנים?

בהחלט כן, אבל זה תלוי בתקנות המדינה.

מערכת הנשימה של ילדים עדיין בשלב התפתחותי. לרוב הילדים יש מערכת חיסונית חלשה מכיוון שמערכות הגוף שלהם עדיין מתפתחות עם הגיל. עוטה מסכה חיוני כדי למנוע מהילדים שלך להידבק בכל צורה של זיהום ויראלי או חיידקי או אפילו אלרגיות.

רוב המדינות והמדינות הציעו שילדים בגילאי 2 עד 9 חייבים ללבוש מסכות כשהם יוצאים מהבית. פטורים מהכלל הם הילדים הסובלים מבעיות נשימה ואשר הם מתחת לגיל שנתיים. עם זאת, בעיר סן פרנסיסקו, הם לא דרשו מילדים עד גיל 12 ללבוש הגנה לפנים. אם הם צריכים ללבוש מסכה, מבוגר מפקח על השימוש בכיסוי הפנים שלהם כדי למנוע כל סיבוך.Source by Leah Judith Jacobe

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved