חופשת האביב של דייטונה ביץ'

/
/
/
290 Views

אחד הטקסים המפורסמים ביותר בקולג' הוא חופשת האביב. אלפי סטודנטים הולכים לחוף במהלך העונה הזו ורובם הולכים לדייטונה ביץ' למסיבה של שבוע. הם מגיעים באוטובוסים או במכוניות עם רק ציוד חוף בתיקים. הם באים לחוף הים ולחברת סטודנטים אחרים שמחים לצאת מהמכללות והאוניברסיטאות שלהם. המארגנים מעלים קונצרטים ומשחקים בחינם, והסביבה פשוט מהנה. זו כבר מסורת שרק הולכת וגדלה מדי שנה.

מפורסמים מפורסמים מפארים את הפעילויות האלה כדי להוסיף להתרגשות. רבים מהם לראשונה אלבומים חדשים בקונצרטים ובמסיבות הללו, בוחנים קבלה מהשוק העיקרי שלהם: סטודנטים.

חופשת האביב בדייטונה

פעילויות חופשת האביב מתחילות בדרך כלל בשבוע השני של מרץ ונמשכות כשבועיים. החופים החוליים באורך 23 מיילים מושלמים לפעילויות חופשת האביב הכוללות מסיבות מדורה, קונצרטים, תחרויות גלישה ועוד רבות אחרות.

חופשות האביב של דייטונה ביץ' הפכו מפורסמות ברחבי העולם בזכות הקונצרטים הפרועים שלה, ההופעות המשותפות בלבוש ביקיני ומסיבות האלכוהול המקוממות בעליל. תלמידים ממדינות אחרות באים ומצטרפים גם הם לכיף.

מהחוף, החוגגים האלה הולכים למועדונים בלילה כדי לחגוג. המועדונים מנצלים את ההזדמנות הזו כדי לגרוף מכירות גם על ידי ארגון פעילויות מרגשות. אולם לאחרונה, היו פקודות המגבילות חלק מהפעילויות של חופשת האביב. הם לא קלקלו ​​את הכיף לסטודנטים שממשיכים לנסוע לדייטונה ביץ' למסיבה, גם אם יש יותר חוקים ממה שהיו פעם.

מקומות לינה

סטודנטים נוהגים לבצע צ'ק אין קבוצות בבתי מלון, פונדקים ודירות. חלקם מארגנים מסיבות משלהם באתרי נופש ובבתים להשכרה. רוב המוסדות הללו מציעים הנחות מיוחדות לסטודנטים במהלך תקופה זו. עוד סטודנטים בעלי רוח בוהמייני מגדלים אוהלים או שוכרים קוטג'ים על חוף הים. אלה מתרחשים בדרך כלל כאשר מקומות הלינה בתפוסה מלאה. כתוצאה מכך, מסיבות מדורה ממש על החוף מאורגנות באופן ספונטני.Source by Kent Pinkerton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved