חיים חדשים למוטל כביש 66

/
/
/
405 Views

ג'ון סטיינבק כינה את כביש 66 The Mother Road, כביש שהיה והיום נשמת אפה של וויליאמס, אריזונה. בניגוד לרוב הקהילות ההיסטוריות של כביש 66, וויליאמס שימרה את המורשת של The Mother Road והמלונות המוטוריים ההיסטוריים חווים רנסנס כאשר בעלים חדשים משתלטים, במקרים רבים מורידים נכסים, ומעוררים בהם אנרגיה מחדש עם ריהוט ייחודי ורעננה. חִיצוֹנִי. רובע העסקים עם חנויות וינטג' ומסעדות לאורך כביש 66 הישן והעיר כולה מצוינת בהליכה עם מוטלים וחנויות לאורך כעשרה בלוקים של ארכיטקטורה שהשתמרה היסטורית.

כשרוב סמסקי שקל לראשונה לשקם מוטל וינטג' בכביש 66, הוא ידע שיש לו פרויקט גדול לפניו, הבניין היה על לוח לגינוי מצד העיר. רוב אומר "זו הייתה עבודה של אהבה ועבודה קשה במשך יותר משנה עם המון משאבים משפחתיים וקהילה מקומיים שנכנסו ללידה מחדש של המוטל שלנו. עץ האורן שבו השתמשנו לטיפול החיצוני נחתך מהיער ממש כאן וטחינה על ידי מנסרה מקומית. שילבנו רבים מהחדרים המקוריים כדי ליצור סוויטות כדי ליצור חווית לינה נוחה מאוד." ללודג' על כביש 66 יש את האופי החיצוני של בתי המלון הקטנים של כביש 66 המוטוריים, אבל הבעלים הגדירו מחדש את סטנדרט היוקרה בכל תשעת החדרים הסטנדרטיים ותשע הסוויטות עם ריצוף עץ וטרוורטין, מזרני כרית מהשורה הראשונה עם מצעי כותנה יוקרתיים. , וריהוט מעץ מלא. ארוחת בוקר חינם מוגשת בביתן החיצוני המקורה שנמצא במרכז המגרש המוטורי.

משפחת סמסקי לקחה על עצמה פרויקט שיפוץ משמעותי נוסף כדי להחזיר את המוטל אל מעבר לכביש האם, הדאונטאון, לחיים. בפרויקט זה לחדרים יש תחושה יוקרתית של "מרכז העיר" עם טלוויזיות עם מסך שטוח, פגישות גרניט וצפחה, ושניים מתוך 16 החדרים כוללים אמבטיות ג'קוזי. המהות של הארכיטקטורה המקורית של כביש האם נשמרה, וכמובן, כביש 66 שקט ומאולף יותר נמצא ממש מחוץ לדלת הכניסה.

צומת המערב הפרוע הוא פיתוח ייחודי המחבר את המבקרים לעידן שחלף, שהוא המורשת האמיתית של המערב הפרוע של אריזונה הטריטוריאלית. הבעלים, מייק דו-צ'ארם וג'יי רדפיתר, מלבישים את החלק של המערב הוינטג' כמו כל העובדים בצומת. המוטל המקורי שופץ לחלוטין והוא כעת אחד ממתקני התיירות הייחודיים ביותר באמריקה. שהייה באחד מששת חדרי האירוח המיוחדים במינה במלון דרובר היא כמו הזמנה להתארח במוזיאון של מישהו. כל חדר מציג נושא מהמערב הישן. גולת הכותרת של חדר המלכה ליחיד בורדלו הוא ציור קיר על קיר אחד המתאר בית בושת יוקרתי מסוף המאה ה-19. העיצוב העשיר של החדר ראוי למאדאם של הממסד. מחנה צ'יינה, עם שתי מיטות קווין נוחות ומוטיב סיני, עוצב מתוך מחשבה על הסינים שהיו חלק בלתי נפרד מהבניין של המערב. אם אתם אוהבים מערבונים, אז חדר ה-Movie Memorabilia קווין ליחיד הוא המקום המושלם לישון בו, עם פוסטרים של סרטים על הקירות, אחד מעשרת הכובעים המקוריים שענד קלינט איסטווד ב"רוכב חיוור", כמו גם ה"קוויגלי" אקדח, ודיוקן של טום סליק מעל המיטה. האסיינדה היא סוויטה בת שני חדרים, עם אח, בר רטוב, אמבט ג'קוזי ושני פטיו פרטיים.

כדי לזהות את המורשת של הפועלים הסינים שבנו את מסילת הרכבת שמגיעה דרך וויליאמס, בעלי הצומת הקימו את המסעדה הסינית הופ שרה. המבנה חדש אך כמו שאר הצומת נראה כאילו הוא עומד על תילו עוד מימי הזוהר של עידן המערב הפרוע. האוכל הוא בשתי קומות עם ארבעה פטיו חיצוניים ובר בקומה העליונה עם נוף נהדר של השקיעות, ההרים ויער האורנים פונדרוזה שמקיף את וויליאמס. עם המסעדה והבר Typhoon Saloon במרחק צעדים ממלון דרובר, כמו גם המוזיאון הטריטוריאלי, החצר שבה רוב הימים מסתובבים בוקרים (וברוב הלילות יש בידור חי), צומת המערב הפרוע הוא מקום נהדר לחיות מחדש את המערב הישן והישארו ממש על כביש האם, כביש 66.Source by Mike Finney

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved