טיפים וטריקים ליצירת לידים מעולים

/
/
/
298 Views

האם יצירת לידים משגעת אותך לחשוב עליו? הבינו שלא משנה האסטרטגיה, יש צורך בסבלנות באיסוף לידים. ההמתנה עלולה להיות ארוכה אם לא תעשה דברים כמו שצריך. המאמר הבא מציע טיפים והצעות לגבי הדרכים הטובות ביותר ליצור לידים עסקיים חדשים.

סקר את הלקוחות הנוכחיים שלך לגבי המקום שבו הם בדרך כלל מתאספים באינטרנט. כדי ליצור לידים איכותיים, עליך להבין היכן הקהל שלך מסתובב. ברגע שאתה יודע, התערב בקהילה הזו בכל דרך שאתה יכול. זה עשוי להיות פרסום או שזה עשוי להיות מנהיג מחשבה בקהילה.

קבע זמן בכל שבוע למעקב אחר לידים פוטנציאליים. בדרך כלל צריך יותר מנקודת מגע אחת כדי להפוך ליד פוטנציאלי מוסמך לליד חם אמיתי. אז לאחר שיצרת קשר ראשון, הגדר זמן שבוע או שבועיים מאוחר יותר כדי לגעת שוב בבסיס. מדובר כאן על תדירות להפוך את האדם הזה ללקוח.

בדוק אם אתה יכול לתת חסות לאירועים מקומיים בכל דרך שהיא. אולי אתה יכול לקנות מדים לקבוצת ליגת הקטנה, או לקבל כרזה במכירה של מוסך הכנסייה. אם כן, הקפד להופיע באירוע בעצמך כדי שתוכל ללחוץ ידיים ולקבל זמן פנים עם לידים פוטנציאליים.

דבר אחד שעליך לעשות הוא להתחיל ולהגדיל את תהליך ה"הצטרפות" שלך ליצירת לידים. אתה צריך ניוזלטר שיווקי או תוכנית שיווק בדוא"ל או תוכנית שיווק ניידת בשביל זה. אתה יכול לבקש מהם להצטרף לאתר שלך, דרך פורומים שהצטרפת אליהם, בלוגים ובמקומות אחרים.

כוון לאנשים שרואים הצעות חינמיות כחלק מהרשימה שלך שמייצר מאמצים. בעוד שלמסור דברים בדרך כלל לא מרוויח כסף מיד עבורך, יהיו הרבה אנשים מוכנים ומוכנים להירשם לדברים החינמיים. שמור את הרשימה הזו בנפרד מהאחרות שלך, אך כלול אותה בכל מסעות הפרסום העתידיים שלך.

פנה זמן ליצירת לידים בכל יום. אפילו חצי שעה ביום יכולה להיות מאוד יעילה. כמו רוב הדברים, בניית ההרגלים היא ההיבט החשוב ביותר ביצירת לידים מוצלחת. אם תעשה זאת מדי יום, תגלה שאתה הופך להיות יעיל יותר ביצירת לקוחות מוסמכים פוטנציאליים.

גלה אם פרסומים מקומיים זמינים בחינם מתאימים לנישה שלך. לדוגמה, סוכני נדל"ן יכולים להיכנס למדריכי "בתים חדשים" המקומיים שנמצאים בקופסאות ברחבי העיר. אם אתה רופא שיניים, תוכל לקבל מודעה במגזין לילדים בחינם המפרט אטרקציות מקומיות.

בניית תוכן באתר שלך בהחלט לוקחת זמן. אם אתה מתוסכל ושוכח לעשות זאת לעתים קרובות, אז שום דבר לא באמת יעבוד בשבילך. המשיכו לפרסם תוכן חדש, ותוכן מעניין הולך למשוך אנשים. הקפד תמיד שלא לשים את האסטרטגיה הזו בצד.

בדוק אם יש באזור המקומי שלך קבוצות מובילות יעילות. יש כל מיני סוגים של בעלי עסקים שיחלקו לידים אחד עם השני. למרות שאתה אולי לא יודע איך רופא שיניים יכול למצוא לך לידים בתור מעסה, אתה תהיה מופתע! בזמן שזה קורה, הלקוח עשוי לומר לך שיש לו בעיה בשיניים ולקבל את החסד.

באופן אידיאלי אתה מרגיש מוטיבציה להשתמש בהצעות אלה. אתה כנראה מת לצאת ולקבל עוד לידים. למרות שזה עשוי להיות מאתגר, המאמצים שלך ישתלמו בטווח הארוך.Source by Kurt A Tasche

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved