טיפים לנסיעות חסכניות למרקש, מרוקו

/
/
/
304 Views

מרקש יכולה להיות מציאה עבור תיירים מנוסים. השניים שחובה לראות במרקש, דג'מה אל-פנה והשוקים, הם בחינם. חסכן גם אם אתה לא יכול להתאפק מביצוע רכישות.

ציון הדרך שבו אני משתמש כדי להתמצא הוא המגדל של מסגד קוטוביה. הגבוה ביותר בעיר, ניתן לראות אותו מכל מקום ליד המדינה, העיר העתיקה.

דוכני האוכל בג'מאה אל-פנה

מהמגדל של מסגד קוטוביה, ה-Djemaa el-Fna נמצא רק כמה צעדים צפונה.

במהלך היום, הכיכר הזו מלאה בקופים רוקדים, עגלות מיץ תפוזים (2 דירהם – כ-0.54 דולר ארה"ב – לכוס מיץ תפוזים – שימו לב: "טריק" נפוץ על תיירים הוא לגבות תשלום נוסף אם אתם רוצים בלי קרח, זכור זוהי ארץ חמה עם מעט קירור נייד, קרח הוא פרימיום לשפע התפוזים), ובדרנים אחרים.

אבל האקשן האמיתי מתחיל עם השקיעה. עגלות האוכל יוצאות וכך גם העסקאות. המחירים המתפרסמים הם בדרך כלל עבור המקומיים, צפו לגבות מחיר גבוה יותר אם אינכם דוברים את השפה, במיוחד אם אתם לא רוצים להתמקח. ובכל זאת אתה יכול להשיג קערה של מרק חרירה המפורסם על בסיס חומוס ב-2.5 דירהם (כ-0.69 דולר ארה"ב). ניתן לרכוש את כיכר הלחם העגולה הנאכלת בדרך כלל עם המרק הזה ב-1 דירהם (0.27 דולר ארה"ב).

הסוקים

הסוקים הם מבוך של חנויות קטנות הממוקמות ממש ליד ה-Djemaa el-Fna. הדוכנים האלה יכולים לבלבל ומקומיים יוזמים יתעקשו שיש צורך במדריכים בתשלום. אלא אם כן אתה מחפש דוכן ספציפי, הם לא. אם אתם "הולכים לאיבוד", פשוט לכו בכיוון אחד עד שתצאו.

הסוקים הם אחד המקומות הטובים ביותר להשיג מזכרות כולל בדים, נעלי עור וטאג'ינים (כלי חרוט דמויי חרס המשמשים להכנת מאכלים מקומיים). עבור תבלינים, חנויות המכולת הן מציאה טובה יותר. לעסקאות הטובות ביותר, התמקח. זה צפוי על ידי שומרי החנויות.

המגדל

ייתכן שתתפתו לבקר במנרה, אתר חינמי נוסף. חסכנו את מחיר המונית ויצאנו לשם ברגל. התאכזבנו. הוא כלל בעיקר בריכה ענקית של מים עומדים עם מעטפת קטנה אחת של בניין. הבניין גובה דמי כניסה.

אלא אם כן יש לך תשוקה בוערת לראות מטעי זיתים או אתר בילוי נפוץ לבני נוער או שיש לך יותר מדי זמן בידיים שלך, השקיעו את האנרגיה שלכם בחקר אזורים מעניינים יותר בעיר.

מרקש היא עיר נפלאה, מרתקת מלאה במראות אקזוטיים וריחות וטעמים. ועם תכנון נכון, זה לא חייב לשבור את תקציב הנסיעות שלך.Source by Kimber Chin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved