ירח דבש בזנזיבר

/
/
/
743 Views

מה אתה רוצה מירח הדבש שלך? חולות לבנים בחופים מבודדים, מי טורקיז ועצי דקל מתנודדים? משוטטים בסמטאות הצרות של עיר עתיקה היסטורית? להביט אל השמיים הצלולים בלילה כדי לראות שמים משובצים כוכבים? באי זנזיבר האקזוטי במזרח אפריקה יש את כל זה, ועוד חוץ מזה.

פנינה נסתרת ממש ליד חופי טנזניה, זנזיבר היא תוססת ואקזוטית כיוון שהיא מבודדת ורומנטית. סטון טאון היא המרכז ההיסטורי הראשי של האי וכדאי מאוד להישאר כאן גם אם זה רק ללילה או שניים בתחילת ירח הדבש שלכם. אפילו הארכיטקטורה עצמה, החל מבניינים לבנים ענקיים, ועד קתדרלות אבן אפורות גדולות, דלתות עץ מגולפות מעוטרות ועבודות גבס ערביות מתעגלות, היא בו זמנית יפה, מרתקת ורומנטית.

כמה מהמסעדות הטובות ביותר בזנזיבר נמצאות כאן, כאשר המטבח ההודי הוכיח את עצמו כמשפיע במיוחד מאז שסוחרים טיילו מעבר לאוקיינוס ​​ההודי והתיישבו כאן לפני מאות שנים. מנות פירות ים נמצאות כמובן בכל מקום – לובסטר, סרטן, דג קינג, סרטנים, תמנון וקלמרי מופיעים רבות ברוב התפריטים. ארוחת הבוקר כוללת בדרך כלל פירות טריים בצורה כלשהי, בין אם מיץ מנגו סחוט טרי או מגש פסיפלורה ואננס.

אחרי כל ההתרגשות של סטון טאון, סביר להניח שתרצו לנצל את אחד מהחופים המלולים הלבנים של זנזיבר. יש הרבה מלונות בוטיק מצוינים המשלבים יוקרה עם מקומיות. ההתעוררות אל הנוף של גלי האוקיינוס ​​ההודי המתנפצים על החול של חוף לבן נטוש מרגיעה את הנפש והנשמה. אם אתם מרגישים הרפתקנים, המלון שלכם אמור להיות מסוגל לארגן שנורקלינג, צלילה, דיג בים עמוק ושייט. למעשה, יהיה קשה לך למצוא ספורט מים בשבילך צְבִיעוּת לנסות בזנזיבר. גם אם אתה טירון, המים של האוקיינוס ​​ההודי לרוב רגועים מספיק כדי לנסות קצת שייט קיאקים. למשהו מרגיע יותר, נסה שייט בשקיעה. צפייה בשמש שוקעת באופק מסירת עץ במים השקטים של האוקיינוס ​​ההודי היא הסיום המושלם ליום רומנטי בזנזיבר.

האיים המקיפים את זנזיבר מציעים עוד יותר אוצרות נסתרים. צ'אנגו, הידוע יותר כאי הכלא, נועד במקור לשמש ככלא (כן, ניחשתם נכון). למעשה, הוא שימש כאזור הסגר לקדחת צהובה ומקום לשיכון עבדים לפני הבאתם למסחר. כעת, האי ידוע בעיקר כמקום נהדר לרבוץ על החוף, לשחות בים… ולבקר בצבים ענקיים. מבני הכלא ההרוסים מספקים מדי פעם הקלה מהשמש ליצורים הפנטסטיים הללו, שחלקם חולצו במקור מציידים או אספנים פרטיים. אפשר אפילו לקנות ירקות ממרכז המידע כדי להאכיל איתם את הצבים. סירה מעבר לאי הכלא נמשכת כ-40 דקות עד שעה, וניתן לקחת אותה מפורודאני במרכז סטון טאון.Source by Tom V Powell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved