יריד מדינת ויומינג ורודיאו בדאגלס

/
/
/
350 Views

זה מדהים שהקהילה הקטנה של דאגלס, וויומינג מארחת את יריד המדינה מדי שנה באמצע אוגוסט. העיירה הזו מכילה בדרך כלל רק 5,000 איש, אבל כשזמן ההגינות מתגלגל המספר הזה גדל. תכונה מעניינת היא נהר הצפון פלאט שעובר במקרה דרך העיירה ומספק מקום נהדר למבקרים לעשות פיקניק או פשוט לצאת מהמוט. המבקרים ביריד יכולים למצוא חניה חינם מדרום לשטח ב-Brownfield Road.

היריד עבר לאחרונה מעט שיפוץ וביריד המדינה 2006 נחשפו מתקנים חדשים. יש להם ביתן לבעלי חיים גדול בהרבה, בניין תערוכות לבעלי חיים רב תכליתי, מרכז המופעים המיוחד ומתקן למופעי חזירים רב תכליתי.

ביריד המדינה אתה יכול למצוא המון תערוכות כולל אוסף תחביב של תערוכות כבשים, תחרות מכונות עתיקות, שיעורי אומנות מקצועיים, תחרויות טלאים, מופעי עיזים והירקות הגדולים ביותר שניתן למצוא במרחק קילומטרים מסביב לדאגלס.

כמה תחרויות שכיף לצפות בהן הן מרוצי ג'ק ראסל טרייר ו-Pigs'n Mud Wrestling ביציע. מרוץ עוף הגומי נותן פרספקטיבה ייחודית למירוץ השליחים. קבוצות של 3 עד 5 אנשים יעבירו תרנגולת גומי זה לזה לאחר מירוץ סיבוב על רכב ספציפי. ההקפה הראשונה נעשית על גב סוס אוכף, השנייה על גב סוס חשוף; השלישי על אופניים, הרביעי על 4 גלגלים, והאחרון נעשה על ידי צוות של שניים, כשאדם אחד נדחק לקו הסיום במריצה.

ביריד נוכחת גם קומדיה על כל צורותיה המגוונות. אתה יכול לצפות במופעים בחינם של קוסמים קומיים, מהפנט מצחיק, ליצן, ואפילו יש להקת שירה קומדיה A Capela.Source by Gail Leino

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved