לאמאר – עיר הולדתו קולורדו תענוג של תיירים

/
/
/
366 Views

תהיתם פעם מה לעשות לחופשה? אם אתם גרים במערב התיכון, או בקולורדו, ליתר דיוק, יש לי הצעה… בקרו בפינה הדרום-מזרחית של קולורדו ובכל אתרי התיירות הנפלאים סביב לאמאר, קולורדו.

לאמאר, קולורדו היא עיר הולדתם של כמה אנשים מפורסמים. כמה מהם אולי תזהו, כמו סקוט אלרטון כיום מהקנזס סיטי רויאלס? הסופר גארי פנילי שם את למאר על המפה עם ספרו "נהרות הרוח" ו-NT בץ כתב את "כנופיית הפרעושים: נבגד על ידי טביעת אצבע", דיווח שיתופי של כתבי עיתון על מסע פשע ידוע לשמצה, כולל השוד של הבנק הלאומי הראשון ב-1928. שינה את פניו של למאר לנצח. ואני, יאן ורהוף, משווקת וכותבת מאמרים שמבלה את זמנה בקידום עסקים חדשים ומסחרי תיירות בפינה הדרום-מזרחית של קולורדו.

לאמאר, קולורדו היא תחנת ביניים לאנשים מפורסמים. זבולון פייק בחר בעמק ווילו קריק למאהל בזמן שאנשיו עברו חורף מר והתכוננו לטיול הארוך שלהם מערבה אל המקום בו ראה את פייק'ס פיק. למרות שהוא מעולם לא טיפס על הפסגה, היא נושאת את שמו לזכרה. אופרה ווינפרי עצרה רק זמן רב מספיק כדי לתייג בוקרים מקומיים כג'ינג'ים גזענים, להתייחס לאלה מאיתנו שחיים כאן כאל עריקים החיים ב"בית השחי של אמריקה", ועוד יותר להתחבב עלינו בכך שהיא מרמזת על כך שכולנו פושעים עם נשק. שלל כוכבי קאנטרי מיוזיק ביקרו בעיירת הערבה והטביעו את חותמם על האוכלוסייה עם שתי תחנות רדיו קאנטרי נפלאות.

לאמאר, קולורדו, הוא ביתו של מוזיאון ביג טימברס. מוזיאון ביג טימברס, ששופץ לאחרונה, מכיל אוסף גדול של מזכרות לאזור, חלונות ראווה צבאיים הכוללים את אחד מ-13 הדגלים המהפכניים בלבד, והתמחויות מפנקות כמו כדור חוט ענק, מכונת גלים קבועים מוקדמים (איכס), ומחווה ל החלוצים האמריקאים.

לאמאר, קולורדו היא קהילה היסטורית על נהר ארקנסו. ביתו של מחסן כבישי רכבת גנוב, למאר טוען ליותר מחלק ממוצע של מבנים היסטוריים והרבה סיפורים לספר. קהילה זו מתאפיינת במרכז אומנויות נעים, ביער הקסום (מדהים בערבות היבשות), ואת יהלומי הבייסבול הידועים ביותר ומסלול הגולף בצד זה של טקסס.

אם אתה מחפש דברים תיירותיים להעסיק את זמנך, בקר בקהילה שלנו והצטרף לכל אחת מחגיגות הקיץ המתרחשות במהלך ביקורך. זה זמן גבוה בערבה הערב, ריקוד האסם יתרגש!Source by Jan Verhoeff

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved