להתנתק לטיול בבריסל

/
/
/
755 Views

כדי להפיק את המיטב מבריסל, קום על הרגליים ותצא לטייל או טיפס על סיפון אחד מהסיורים הרבים ברחבי העיר. די קל לנווט בבריסל בשל החלוקה הפשוטה שלה לעיירות תחתונות ועיירות עילית.

נקודת המוקד של העיר התחתית היא ה-Grand Place, מהמאה ה-12, אחת האטרקציות המרכזיות של העיר וללא ספק אחת מכיכרות השוק היפות באירופה. כיכר עצומה מרוצפת אבן מימי הביניים הגראנד פלייס מרופדת בבתי גילדה אלגנטיים מהמאה ה-17 וה-18 ותוכלו למצוא כאן גם את בית העירייה ואת בית המלכים. בית העירייה משמש כנקודת התייחסות שימושית כשאתה מתפתל ברחובות המרוצפים והשימוש בו כמרכז העסקים של בריסל נותן לאזור תחושה אנרגטית. ממש ממול נמצא מוזיאון העיר או Maison du Roi.

בריסל מתגאה ביותר מ-100 מוזיאונים וגלריות; המוזיאון לאמנות יפה (Musee des Beaux Arts) מכיל אוסף גדול של מאסטרים פלמים מוקדמים, כולל רובנס. לעומת זאת, ובסמוך למוזיאון לאמנות יפה, תוכלו למצוא את הגלריה לאמנות מודרנית שהיא אחת הגדולות באירופה ויכולה לתפוס בקלות כמה שעות מהיום שלכם.

הסתובבו בעיר התחתית כדי להתפעל מהארכיטקטורה וקחו הפסקה בבר בכיכר העיר כדי ליהנות מבירה בלגית ביתית. לאורך כל השנה נערכים קונצרטים ואירועי מוזיקה חיה בכיכר, כך שאם תזמנו נכון אולי תזכו לשמוע כמה ביטים של בלגיה ממקור ראשון. כשבריסל קופאת בחורף, אתה יכול לחבוש גלגיליות ולעשות כמה הקפות בשביל הכיף, ושוקי חג המולד שמופיעים בצדי הרחוב הם תענוג לחקור.

האזור שמסביב לגראנד פלייס מאוכלס בכבדות בבתי קפה ומסעדות כך שלעולם לא תישארו רעבים. Ste-Catherine, פעם אזור הנמל של העיירה לפני שהנהר הושלם, גדוש במסעדות פירות ים באיכות מעולה שבהן תוכלו להכניס מנות של לובסטר, צדפות ומולים.

בדרך לדרום-מזרח העיירה העליונה תוכלו לבקר ברובע המלכותי, מוקד משיכה מרכזי הכולל את הפארק המלכותי והארמון. המראה והתחושה של העיר העליונה שונים מאלה של התחתית וכבסיס המסורתי לאליטה של ​​בריסל, השדרות מכילות בוטיקים אופנתיים וציוני דרך מונומנטליים, כולל הפרלמנט הבלגי בו תוכלו לסייר כאשר שני הבתים נחים. אם עתיקות או שוקולדים מדגדגים לכם, אתם חייבים לבקר באזור Sablon שם תמצאו את המשובח משניהם.

חופשות ערים בבריסל יכול להמשיך הרבה אחרי שהשמש שקעה עם שפע של מסעדות משובחות, ברים ג'אז ומועדונים לבלות בהם את הלילה והגודל הקומפקטי יחסית של העיר אומר שאתה יכול לארוז הרבה לכמה ימים.Source by Paul Mcindoe

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved