מדריך גולים: חיים בפורטימאו

/
/
/
369 Views

פורטימאו ממוקם במחוז פארו, באזור אלגרבה. גולים בריטים רבים עברו לכאן כדי להתחיל חיים חדשים וליהנות מהסביבה היפה. אזור זה ידוע בעיקר כמרכז תיירות פופולרי עם חופים מדהימים ומחשופי סלע מדהימים. האטרקציה שלה טמונה במגוון המדהים של מפעלים ידידותיים לתיירים ובאזור הכפרי. החופים באזור זה כוללים מתקני ספורט מים, צוקים זהובים, ברים, מסעדות ושפע של אנימציה.

סקירה כללית

עיר זו מציעה שילוב ייחודי של בלוקי דירות מודרניים ובניינים של סוף המאה ה-19, תחילת המאה ה-20 בחלק הישן של העיר. פורטימאו משתרעת על שטח כולל של 182.06 קמ"ר ויש בה 55,818 תושבים. זוהי העיר הגדולה ביותר במערב אלגרבה. החוף המרכזי שלו – פראיה דה רושה – מושך אליו עשרות אלפי תיירים ונופשים מדי שנה. חופים מקומיים נוספים כוללים את חוף המרינה, פראיה דה אלבור, חוף שלושת האחים, פראיה דו ואו וחוף קארינוס.

מקומיים ותיירים המבקרים בעיירה זו יכולים להתמכר לספורט מים שונים כגון צלילה, שיט וגלישת רוח. הם יכולים גם ללכת לדוג או לשחק גולף. פורטימאו הוא מקום בו אנשים חיים בשיתוף עם הטבע מבלי לוותר על הנוחות של מגורים באזור קוסמופוליטי.

הִיסטוֹרִיָה

האזור בו שוכנת כיום העיר התיישב בתקופה הפרהיסטורית. ארכיאולוגים מצאו שרידים של הכיבוש הקלטי, היווני, הפיניקים, הרומי, הוויזיגותים והמורי. העיר הנוכחית נוסדה על ידי המלך אלפונסו החמישי. העיר הייתה ממוקמת בנוחות ליהנות מפירות הפריחה של הסחר הבינלאומי. מוצרים מקומיים רבים, כגון זיתים, תאנים, דגים, יין ושמן יוצאו באופן קבוע בנמל פורטימאו.

העיר ספגה נזק בעקבות רעידת האדמה של 1755, אך שוחזרה בשנים הבאות. במאה ה-20, פורטימאו התאכלסה בבקתות ובתים שנבנו עבור תיירים.

אטרקציות

העיר כוללת מספר רב של מוזיאונים, תיאטראות, גלריות לאמנות, מרכזי קניות, בתי קפה ומסעדות. הוא מציע גם סדר יום ספורטיבי שלם לאורך כל השנה, כולל תחרויות גלישת רוח, גלישת עפיפונים, שייט ביאכטות, סירות מהירות פורמולה 1, וראלי דקאר המפורסם בעולם.

המקומיים יכולים גם לבקר במרינה, המתהדרת בחנויות מעצבים ובמסעדות בינלאומיות. אם אתם אוהבים אמנות ותרבות, עברו אל המוזיאון העירוני מנואל טייקסירה גומס, פורטלזה דה סנטה קתרינה או איגרה דה נוסה סנחורה דה קונסיסאו. אטרקציות תרבותיות אלו משקפות את עברה של העיר ומציעות מידע רב ערך על ההיסטוריה והמסורות שלה.Source by Larissa Vinci

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved