מדריך טיולים בקמארינס סור

/
/
/
272 Views

רבים עדיין מחפשים יעד לטיול חד פעמי בו הם יכולים להתקרב לטבע, ליהנות מהשמש, לטבול במים, לעשות כמה תרגילים, לנסות ספורט אתגרי או להירגע במלון ברמה עולמית. אל תחפש יותר; כי אינך צריך ללכת רחוק יותר מקמארינס סור כדי לסחוט את כל הפעילויות שהוזכרו לעיל בחופשה אחת בלתי נשכחת.

Camarines Sur, הגדול מבין ששת המחוזות באזור ביקול, ביסס את מקומה ברשימת יעדי הטיולים המובילים בפיליפינים, הודות למספר ההולך וגדל של אנשים המחוברים לספורט ימי אתגרי. המחוז לא נכלל ברוב מדריכי הטיולים בפיליפינים עד שמתחם ספורט המים Camarines Sur פתח את שעריו לקהל במאי 2006. מאז, הפארק הפעיל המשתרע על שישה דונם, הכולל מתקנים לוויקבורד, ווייק-סקייט, גלישה ברך וסקי מים. חיזק את תעשיית התיירות המקומית.

קמארינס סור, המחולקת פוליטית ל-35 עיריות ושתי ערים, היא גם גן עדן לרחשי חוף. אחת האטרקציות הטבעיות המפורסמות במחוז היא החופים של קרמואן, עירייה סוג ב' המיועדת בצורה מושלמת לקפיצות איים. חופי החול הלבן והעדין והמים הצלולים שלו אידיאליים לשיט קיאקים, שנורקלינג וצלילה. פעילויות מעניינות נוספות הפופולריות לתיירים הן טיפוס צוקים, מערות, קמפינג, טרקים ואופני הרים.

Camarines Sur, שנמצאת כשמונה עד עשר שעות נסיעה ממנילה או 45 דקות בטיסה, היא גם אבן שואבת למאמינים הקתולים. המחוז הוא ביתה של גבירתנו של פניפרנסיה בעיר נאגה. בספטמבר, חובבי דת נוהרים לעיר לפסטיבל דתי שבו דמותה של Nuestra Señora de Peñafrancia מוצגת על ציפה. כנסיות עתיקות הן גם מאכל עיקרי במחוז. חלקם הם קתדרלת מטרופולין נאגה, כנסיית קוויפאיו וכנסיית נבואה לדרילו.

כמו כל מחוז בארכיפלג, גם לקמארינס סור יש חלק משלה של אירועים ופסטיבלים צבעוניים. בעיר סן חוזה, כשרונות מקומיים ואמנים צעירים תופסים את מרכז הבמה של פסטיבל הרנה. אירוע 11-15 בפברואר נועד לקדם מודעות תרבותית באמצעות שירה וצורות אחרות של אומנויות. אירועים פופולריים נוספים בקמארינס סור כוללים את פסטיבל Tinagba של איריגה סיטי, פסטיבל Karanowan של באטו, פסטיבל Tumatarok של Minabalac ופסטיבל Boa-Boahan של Nabua.

למחוז, שהיווה 55.2% מ-1.3 מיליון האנשים שדרכו על ביקול בשנה שעברה, יש גם מה להציע למטיילים ולמטיילים. שני הרי געש בעלי פוטנציאל פעיל – הר איסרוג והר איריגה – הם ביתם של חי וצומח אקזוטיים. במהלך הטיפוס, אל תשכחו לבדוק את מפלי נבונטולן ומפלי מלאבסאי. בינתיים, המומלץ יעדים עבור המבקרים הם מערות Kalupnitan באילימבמן ומערת Adiangao בפרזנטציון.

תיירים יכולים לבחור בין מקומות לינה שונים, החל מהפשוטים עד המפוארים. כטיפ לטיול, הזמינו מראש כדי למנוע אי נוחות. ישנם מלונות ואתרי נופש המציעים חבילות נופש זולות למטיילים עם תקציב. אגוזי הפילי הפריכים והביקול אקספרס החריף הם נסיונות חובה למבקרים ראשונים וחוזרים.

הפיליפינים המקומיים הוא החבר שלך לטיולים.Source by Allan Merin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved