מהו המקום הטוב ביותר לחיות בו בארצות הברית ובקנדה – אלמנך אחד אומר הכל

/
/
/
319 Views

בתקופת המיתון משפחות רבות חושבות מחדש היכן הן מתגוררות ושוקלות לעשות מעבר, דבר שהן לוקחות ברצינות רבה, ואינן יכולות להרשות לעצמן לטעות. אבל לאן גם הם עוברים? היכן הם יכולים לקבל את כל המידע הדרוש להם כדי לקבל החלטה מושכלת? ובכן, ילד יש לי את הספר המושלם שיעזור בחיפוש הזה:

"מקומות מדורגים אלמנך; המדריך שלך למציאת המקומות הטובים ביותר לחיות בהם בארצות הברית ובקנדה" (מהדורת מילניום מיוחדת) מאת דיוויד סוואגו עם ראלף ד'אגוסטינו; IDG Books Worldwide, Inc., Foster City, CA; 2000.

ספר זה הוא שפע של מידע על מקומות מגורים, רשומים כ-354 אזורי מטרו המדורגים לפי פשע, מזג אוויר, אומנויות, פנאי, קבוצות ספורט, בסיס עבודה, חינוך, תחבורה, אנרגיה, זיהום, יוקר מחיה ושירותי בריאות שיקולים. יש כל כך הרבה נתונים בספר הזה שתתפוצץ, וזה יגרום לך לשקול דברים שאולי לא חשבת עליהם קודם, כמו מספר המסעדות, הכנסיות או הפארקים. מה לגבי שבילי אופניים, זמני תנועה, כן, הכל רשומים.

מה דעתך על עבודות בשכר טוב? עלות בתים, השכרות או מיקומי עסקים? ימים גשומים, ימים שטופי שמש, ימים מעוננים, ימים סוערים, ובכן, הכל כאן בספר אלמנך ענק אחד ותוכלו להצליב התייחסות ללבכם. כל הפרברים רשומים וזמני הנסיעה לעיר, כמו גם רכבות, אוטובוסים, רכבות תחתיות, רכבת קלה, שדות תעופה, מספר חברות תעופה, זה חלום דמוגרפי שמתגשם, מושלם לעסקים או סתם להחליט איפה לגור ולתלות את כובע, תגדל את המשפחה שלך או תצא לפנסיה.Source by Lance Winslow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved