סיפור מטייל מאתונה לנאפיון

/
/
/
335 Views

אני בקושי יכול לתאר את מה שהרגשתי במהלך טיולי ליוון. זוהי מדינה מדהימה ביופיה, כמעט בכל חודש בשנה! יש כל כך הרבה מטיילים שרוצים שהכל יהיה מושלם ומתוכנן אבל לפעמים הספונטניות היא שעושה את ההבדל. מה הטעם אם תסייר לפי לוח זמנים ואז תלך הביתה? מצאתי את הדרך הטובה ביותר להשתמש במכונית שכורה ולהשתלב עם הסביבה שלך כאילו תמיד גרת שם. יש תענוגות שאפשר למצוא בכל פינה בעיר אם אתה יודע איפה לחפש!

עבור אתונאים אמיתיים, אין שמחה גדולה יותר מאשר לבלות את סוף השבוע או אפילו רק יום בעיר נאפפליון התוחמת לקסמים. יש כבישים מפותלים בנמל הימי הזה ונופים עוצרי נשימה שאפשר להתרשם מהם, ותמיד תוכלו להתפנק עם קצת קניות והפוגה של אחר הצהריים בבתי הקפה הרבים שלצד הדרך שם. אם אתה חובב מבנים היסטוריים ונציאניים ותורכיים, תאהב לשוטט ולהתבונן בביצורים הארכיטקטוניים כמו גם בפסלים שיש להם סיפורים עשירים מהעבר לספר!

כמעט הרגשתי כאילו אני בתוך אגדה – מה גם מצודת פלמידי המפוארת שמתנשאת על פני אלף מדרגות של מדרגות, טירת בוטרי שידועה גם בשם 'טירת המים'. דמיין ש! הוא נוצר כדי להגן על העיר נאפיון מפני פיראטים ופולשים. כשביקרתי בה, כמעט יכולתי לראות את הטירה בימי קדם – היא לא השתנתה כל כך. בתוך כל התרבות העשירה הזו, יש בוגנוויליה ​​כמעט בכל מקום בעיר עם מספר צבעים כדי לפתות את המטייל העייף. לפעמים הוא יספק מטר של צבע כשהרוח נושבת ופעמים אחרות צל נחוץ מתחת לעלי הכותרת שלו.

כשנסעתי מאתונה לנאפיון, נאלצתי לעצור בעיירה קטנה ויקרה בשם לוטראקי. זהו מקום נופש הנופל ממש על מפרץ קורינתוס ונמצא במרחק של שישים קילומטרים בלבד מאתונה. עד מהרה גיליתי שלוטראקי נהרסה כמעט לחלוטין ברעידת אדמה בשנת 1928 וזו הסיבה שיש כאן מעט היסטוריה ברורה וכל הארכיטקטורה חדשה למדי ומתהדרת בעיצוב מודרני. כמטייל עייף, השתתפתי במרחצאות דמויי הספא המפורסמים שלהם בעולם וזו הייתה חוויה ממריצה שדומה לשום דבר שלא היה לי מעולם! אחרי אמבטיה חמה ונעימה נהניתי מג'לאטו ליד הים במקום קטן שנקרא קוקוס גלייס. היה לי מאוד קשה להחליט, כל כך הרבה טעמים של ג'לאטו וכמה כל כך חדשים, כמו בקלאווה!

נאמר לי שהמסעדה הטובה ביותר ליהנות ממטבח יווני אותנטי היא Maestrali ולכן ביקרתי בה לאחר מכן. מספיקה אפילו מנה פשוטה של ​​פסטה בקר כדי לעורר את החושים; תאמין לי! שלא לדבר על קבלת גודל מנה ניכר. לאוהבי פירות ים אני ממליץ על ג'יאניס שיש בו פלטת פירות ים של פיקיליה וסאגנאקי שרימפס – שוב עם מנות גדולות מספיק כדי לשרת צבא! אם אתה מוצא שאתה משתוקק לאוכל אמריקאי, קזינו לוטראקי הוא מקום נפלא לארוחת בוקר בופה. בדרכך החוצה מלוטרקי, זכור לצלם הרבה תמונות בתעלת קורינתוס – אני יודע שעשיתי. זה המקום התיירותי המושלם.

אם כבר מדברים על זה יש הרבה היסטוריה לטרוף בקורינתוס העתיקה, שכן היא ידועה כמקום של היוונים ללמוד על הנצרות בפעם הראשונה מהשליח פאולוס. יש כאן מוזיאון שנעשה על מנת לחובבי היסטוריה לרענן את העובדות שלהם. לאחר מכן עברו ל-Nafpion אך וודאו שזה לפני שהשמש שוקעת, כי אתם רוצים להיות מסוגלים ליהנות מהנמל הימי הזה במלוא הדרו שעלול להיות מוסווה בכיסוי הלילה. עם זאת, כשהערב יורד, אל תבזבז הזדמנות לקנות קצת יותר! כשהייתי שם מצאתי את החנות הקטנה הזו וחשבתי שאוציא את כל הכסף שלי למרות שבדרך כלל אני מבזבז זהיר – כזה הוא הקסם של המקום!

מצאתי את חנות המזכרות הקטנה והמושלמת ב-Amalias 4 בשם Takis Souvenirs ומצאתי את עצמי פותחת בשיחה עם בעל החנות שאפשר היה לומר שהוא מאוהב בטירוף בעיר שהוא גר בה והיה לו הרבה מה לומר עליה. איזה איש מענג! האנרגיה הייתה כל כך טובה, עשינו קניות רציניות עם חבר שלי ואהבנו כל רגע!

ב-Nafpion מצאתי את חווית האוכל הטובה ביותר שניתן לספק על ידי Kipos, ב-Plateia Filellinon, למרות שהלוואי שיכולתי לבקר בכל מסעדה בעיר. כתייר הייתי אומר שמרו על החפצים שלכם בקרבת מקום ובשליטה מכיוון שמדינה זרה יכולה להציב כל מספר אתגרים ייחודיים – עדיף לא למשוך יותר מדי תשומת לב לעצמכם. בקר ב-Nafpion לפחות פעם אחת; אני יודע שאתה תאהב את זה!

ליצה!Source by Litsa Bolontzakis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved