עיר הכיכרות – קיימברידג', מסצ'וסטס

/
/
/
249 Views

ממוקם רק שני קילומטרים מבוסטון ואליהם מצטרפים שני גשרים, אתה מוצא את קיימברידג', מסצ'וסטס. ביתם של אוניברסיטת הרווארד הידועה בעולם, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס ולסלי קולג', קיימברידג' היא עיר תוססת ומעניינת מלאה בהיסטוריה, אמנות ואקדמיה.

מה שאולי לא ידעתם על קיימברידג' הוא שהיא מכונה לעתים קרובות "עיר של כיכרות". יש שש כיכרות בקיימברידג', והנה קצת מידע על כל אחת מהן והיכן הן ממוקמות בקיימברידג':

1. הכיכר המרכזית. זהו אזור בקיימברידג' שמרכזו סביב הצומת של שדרת מסצ'וסטס, רחוב פרוספקט והשדרה המערבית. כיכר לאפייט, שנוצרה על ידי הצומת של שדרת מסצ'וסטס, רחוב קולומביה, רחוב סידני והרחוב הראשי, נחשבת גם היא לחלק מאזור הכיכר המרכזית.

2. כיכר אינמן. זו שכונה בקיימברידג'. הוא שוכן צפונית לכיכר המרכזית, בצומת הרחובות קיימברידג', המפשייר ואינמן ליד גבול קיימברידג'-סומרוויל.

3. כיכר קנדל. זוהי שכונה בקיימברידג', כשה"כיכר" עצמה נמצאת בצומת הרחוב הראשי, ברודווי, רחוב וואדסוורת' ורחוב שלישי. זה עשוי להתייחס גם לרובע העסקים הרחב שנמצא ממזרח לרחוב פורטלנד, מצפון-מערב לנהר צ'ארלס, מצפון ל-MIT ומדרום לרחוב ביני.

4. כיכר הרווארד. זהו אזור משולש גדול במרכז קיימברידג', בצומת של שדרת מסצ'וסטס, רחוב ברטל ורחוב ג'ון פ. קנדי. בסמוך ללב ההיסטורי של אוניברסיטת הרווארד, הרווארד יארד והכיכר (כפי שהיא נקראת מקומית) מתפקדים כמרכז מסחרי לסטודנטים של הרווארד, כמו גם לתושבי מערב קיימברידג' והפרברים המערביים והצפוניים הפנימיים של בוסטון.

5. כיכר פורטר. זוהי שכונה של קיימברידג' הממוקמת סביב ההצטלבות של שדרת מסצ'וסטס ושדרת סומרוויל, בין כיכרות הרווארד ודיוויס. תחנת פורטר סקוור משרתת הן את הקו האדום MBTA והן את רכבת הנוסעים. התחנה נמצאת במרחק של כ-200 מטרים מהגבול עם סומרוויל, כך שתושבי "כיכר פורטר" כוללים את תושבי שתי הערים.

6. כיכר לכמיר. (מבוטא "עלוקה-מיר") כיכר זו ממוקמת בהצטלבות של רחוב קיימברידג' ורחוב פירסט במזרח קיימברידג'. זה נקרא במקור על שם בעל האדמות מהתקופה הקולוניאלית ריצ'רד לכמיר, נאמן שחזר לאנגליה בתחילת המהפכה האמריקאית. אדמותיו נתפסו מאוחר יותר על ידי הממשלה האמריקאית החדשה. קו החוף מוצג כ"נקודת לקמיר" במפות מלחמת העצמאות, והיה נקודת הנחיתה של החיילים הבריטים בדרכם לקרבות לקסינגטון וקנקורד.

לכל כיכר יש את האישיות הייחודית שלה, ולעתים קרובות אתה מוצא שאנשים חלקיים ונאמנים לריבוע אחד. הם נוטים להתרועע, לעשות קניות ו"להסתובב" בכיכר האהובה עליהם. עם זאת, כאשר אתה מבקר בקיימברידג', מסצ'וסטס, אנא אל תהסס לקחת את הייחודיות של כל הכיכרות שלה ומה שיש להן להציע. לכולם יש אמנות, מסעדות, אולמות מוזיקה וכמובן אנשים מעניינים שמסתובבים מכל רחבי העולם. אולי גם אתה תעזוב עם הכיכר האהובה עליך בקיימברידג'!Source by Debbie Pento

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved