עשר סיבות לחיות במחוז אורנג'!

/
/
/
271 Views
  1. מזג אוויר נפלא כל השנה עם רק 7 עד 10 ימים של גשם. הטמפרטורה הנמוכה ביותר היא בדרך כלל 40 מעלות בבוקר והלילות יפים. לעתים רחוקות אתה צריך ז'קט או סוודר במחוז אורנג' קליפורניה. כמו כן עונת גידול ארוכה במיוחד בה ניתן לשתול שני יבולים בשנה. לשבת בחצר האחורית שלך בלילה זה יתרון עם מזג האוויר החם.
  2. ל-OC יש כמה עיירות קטנות המאפשרות למשפחות רבות להיפגש ולהכיר אחת את השנייה טוב יותר. למשל בווילה פארק יש רק 6800 אנשים וכמעט כולם מכירים אחד את השני. יש הרבה ערים קטנות כמו אורנג', פלסנטיה, יורבה לינדה ובריאה. הקהילה הקטנה יותר מאפשרת לאנשים ידידותיים להתרועע ולהשתתף ברבים מהאירועים.
  3. מחוז אורנג' הוא משפחתי עם אירועי ספורט רבים בכל בתי הספר שבהם ההורים לומדים בחוץ. (בייסבול, כדורגל, כדורגל, טניס ומסלול) אתה תמיד יכול למצוא מסלול גולף נהדר ב-OC.
  4. אנשים מפורסמים רבים חיים כאן כמו כוכבי בייסבול מהאנג'לים, כוכבי פוטבול ונשיאים של רבים מהתאגידים הגדולים, בתוספת רופאים ועורכי דין מקצועיים.
  5. בתי הספר שלנו הם מהטובים במדינה עם ציונים בשנות ה-900 הגבוהות.
  6. יש הרבה כנסיות מכל אמונה והכנסיות תמיד מלאות ביום ראשון.
  7. יש לנו שלווה שאין לאף עיר אחרת מה שהופך אותה למיקום משפחתי אידיאלי ומאוד נחשק. כמה מהמסעדות הטובות בעולם נמצאות כאן.
  8. יש הרבה מעורבות של העירייה שבה התושבים גורמים לדברים לקרות ומגייסים הרבה כסף לפרויקטים של בתי ספר וספורט.
  9. השכונות והבתים מעודנים ויוקרתיים מאוד עם מגרשים גדולים ומכשולים של 20 רגל. מחוז אורנג' הוא המקום שבו אתה רוצה לגור. אתה נמצא 15 דקות לים ו-60 דקות לשלג בחודשי החורף. יש לנו הרבה חיבורים לכבישים מהירים ואתה יכול לנסוע ברחבי OC בתוך דקות.
  10. לבתים שלנו יש את ערך המכירה הטוב ביותר ובדרך כלל זוכים להערכה הטובה ביותר.

אני גר במחוז אורנג' במשך 30 שנה ואני כל כך אסיר תודה שמצאתי את מחוז אורנג'. בשבילי זה באמת גן עדן ואני נהנה כל יום שאני כאן. מכירת בתים לאנשים שבחרו לגור כאן היא תענוג נפלא וזה כל כך מהנה לראות את הלקוחות שלי נהנים מהחיים שלהם כאן.Source by Ronald Accornero

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved