פוסטר היתרונות הבריאותיים הסודיים של הטבע

/
/
/
310 Views

האם אנחנו באמת צריכים עוד פוסטר טבע בחיים שלנו? כנראה. העובדה היא שרבים מאיתנו עובדים במשרדים, או בסביבה שאינה טבעית מדי, בעוד שלמעטים בני המזל יש משרד המוקם בסביבה טבעית.

והניחוש שלי הוא, לזה הרבה מאיתנו מכוונים. איפשהו בחלומותינו כיצד אנו רואים את חיינו מתפתחים, אנו מחזיקים תמונות נפשיות שלנו בטבע או בסביבה טבעית. זו עשויה להיות חווה, או אפילו גינה מקורה, בכל מקום בו נוכל לקבל את המגע הישיר ההכרחי עם הטבע.

אבל איך פוסטר טבע יכול לעזור לנו?

יותר ויותר, המחקר מצביע על הערך של מגע ישיר עם הטבע, מודיע לנו שהוא מוביל לבריאות נפשית והתפתחות פסיכולוגית מוגברת ומסביר מדוע לתושבי הערים יש משיכה כזו לטבע.

לערים יש את המקום שלהן. וכשנצא מהעיר נוכל להעריך את הטבע אפילו יותר. הטבע מאפשר לנו לשחרר יותר את החושים, להפחית מתח, להירגע וליהנות מהשלווה של כל זה.

אני מרגיש השראה כשאני מסתכל על פוסטר טבע…

זה נכון. מחקרים מראים שתצוגת חלון של הטבע (ולא סביבה בנויה)… משפרת את ביצועי העבודה במסגרות העבודה, ומגבירה את שביעות הרצון מהעבודה. (זה עשוי גם לעזור להסביר את הדומיננטיות של פוסטרים ולוחות שנה עם תמונות עם סצנות טבע על קירות של תאים משרדיים ללא חלונות).

אז הנה לך. וכמובן, פוסטר טבע הוא לעתים קרובות מאוד יפה להסתכל, אז זה היבט חיובי. לא יכול להיות שכולנו מסתובבים בפארקים לאומיים או על כיפות קרח של אנטארטיקה או על פסגת הר קילמנג'רו. יש יותר מדי מאיתנו! עבור רובנו, הרעיון של לעשות דבר כזה הוא גדול מדי בכל מקרה.

אז הטוב הבא הוא לקבל תמונה ויזואלית של מה שאנחנו יודעים שקיים, מה שלעתים קרובות אנו מוצאים שהוא עמוק ומדהים באמת. צפייה בפוסטר טבע מחזירה אותנו למצב צנוע, כמו יראה, שבו לעתים קרובות אנו יכולים לתפוס הערכה לכמה שאנחנו מפוארים ומדהימים, והטבע הוא. למעשה, זה אותו דבר, אבל זה כבר סיפור אחר.

חוויות טבע מגבירות קסם, עניין מהותי והנאה. השממה מעוררת רגשות של יראה ופליאה… יחידים מרגישים היכרות טובה יותר עם המחשבות והרגשות של עצמם, והם מרגישים 'שונים' בדרך כלשהי – רגועים יותר, שלווים עם עצמם, 'יפים יותר מבפנים ולא חנוקים'.

אז איפה היינו? אה זה נכון, כרזות טבע. לרגע אז, הייתי לגמרי מחוץ לאיזה גן זן יפני יפה ומעורפל! אתה לא יכול לקבל יותר מדי מהדברים האלה. ברור שכולנו צריכים את זה, וזה חלק מאיתנו. פוסטר טבע נותן לנו את היכולת להתחבר, להגיע לשם, לנסוע למקום של פלא ויופי.

אני יודע, זה רק פוסטר. אבל אין ספק שאם זה מניע אותנו בצורה כלשהי, בין אם זה רק בקצרה, זה יכול להניע אותנו להתקדם לעבר החלומות שלנו והגשמת המטרות שלנו. פוסטר טבע בהחלט מעורר השראה. כמה פעמים שמעת את עצמך אומר וואו אני רוצה לעשות את זה או שאני רוצה ללכת לשם?

ואתה יכול, אם אתה באמת רוצה! ורק תחשוב – אנחנו רואים בתמונות. אז על ידי התבוננות בפוסטר טבע אולי אתה יכול לדמיין, או לראות את עצמך בסביבה דומה, או לעשות משהו שתמיד רצית לעשות.

או כמובן פשוט ליהנות מההנאה הצרופה של הרגע!

תעשה חיים. וכשתחזור, תגיד לי.Source by Martin Hurley

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved