פסטיבלי תרבות בלונג ביץ', קליפורניה

/
/
/
390 Views

עיר החוף השקט של לונג ביץ', קליפורניה ידועה מזמן כעיר בינלאומית. בעיר נמצא אחד מנמלי הספנות הגדולים בעולם המביא עמו זרם גדול של אנשים מרחבי העולם. קבוצות תרבות רבות קיימות בגבולות העיר של לונג ביץ', וזו הסיבה שהיא זכתה לכינוי שלה, "העיר הבינלאומית". לונג ביץ' מתגאה בתערובת הייחודית של תושבים בכך שהיא חוגגת את כל הלאומים והתרבויות השונות הקיימות בעיר. לאורך כל השנה תושבים ומבקרים יכולים להשתתף בכל מספר של פסטיבלי תרבות. הנה רק חלק מהפסטיבלים שמתקיימים בלונג ביץ':

הפסטיבל הסקוטי של המלכה מרי

הפסטיבל הסקוטי של קווין מרי הוא חגיגה של המורשת הסקוטית. הפסטיבל יתקיים בפברואר בכל שנה ב"קווין מרי", שהיא אחת מהספינות המפורסמות ביותר שנבנו אי פעם על נהר קלייד ומהווה עדות לאומנות הגדולה של העם הסקוטי. החגיגה התרבותית תכלול מוזיקה של חלילים ותופים סקוטיים, מספר תחרויות ריקודים גבוהים, טעימות וויסקי ועוד.

פסטיבל SoCal Italian

פסטיבל SoCal Italian 2010 מתקיים בכל חודש מאי, במלון Seaport Marina בתוך הגנים הפנימיים ואזור הבריכה. מטרת הפסטיבל היא לשמור על "הטעם של איטליה" בתוך אזור SoCal עם מגוון רחב של ספקים כולל Lucci's Gelato & Italian Ice, Unico Los Angeles Pizza ושיש ים תיכוני, רק כדי להזכיר כמה. חלק מההכנסות של SoCal Italian Festivals יועיל לחברי Long Beach Friends of Animals.

פסטיבל Ho'olaulea Tiki Beach

פסטיבל חוף Ho'olaulea Tiki השנתי העשירי יתקיים מדי אוגוסט על החוף מהזריחה ועד השקיעה. הפסטיבל מארח מספר פעילויות כולל הדלקת לפיד "ליל האש", הליכה באש, ריקוד סכיני אש, מוזיאון הטיקי של קרייזי אל אוונס ומוזיקת ​​איים. בפסטיבל יש מגרש אוכל ב-Taste of Aloha שבו תוכלו לנסות מאכלים בסגנון אי ו- Island Market Place ומרכז תרבות, כאשר תוכלו לרכוש אומנויות ומלאכות מסורתיות של האי. ביום ראשון בבוקר יתקיים טקס הלל ופולחן החולה.

פסטיבל יווני

במשך יותר מ-60 שנה חגגה הכנסייה היוונית-אורתודוקסית של מרי הבתולה הקדושה בלונג ביץ' את הפסטיבל היווני בסוף השבוע של יום העבודה. הפסטיבל מתהדר במספר פעילויות לכל המשפחה כולל רכיבות ומשחקים בקרנבל, סיורים בכנסיות, שיעורי ריקוד יווני, מופעי ריקוד, מוזיקה חיה ומגוון מאכלים וקינוחים יווניים לניסיון. הפסטיבל פתוח מדי יום מ-12:00 עד 21:00. הכניסה לפסטיבל מחייבת תרומה קטנה לכנסייה והחניה חינם.

קרנבל רחוב ברזילאי

קרנבל הרחוב הברזילאי השנתי מתקיים בספטמבר באמפיתיאטרון הטיילת וכולל מצעד ססגוני של משתתפים מחופשים, מופעי ריקוד, מוזיקה חיה והמאכלים והמשקאות המסורתיים של ברזיל. תושבי לונג ביץ', קליפורניה הם קבוצה מגוונת של אנשים המאמצים את המורשת שלהם ומזמינים אחרים לחוות קצת מהתרבות שלהם באמצעות פסטיבלים שנתי מארח. פסטיבלי תרבות אלו הם דרך מצוינת לבלות סוף שבוע תוך היכרות עם השכנים.Source by Darla Blackmon

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved