קבל Happy-High ו-Dance Your Night Away ב-Gilly's Redefined

/
/
/
364 Views

ריקוד הוא מלחיץ מצוין, במיוחד אחרי יום מתיש, ובנגלור מאכלסת כמה מיעדי המסיבות הגרוביים ביותר. מלבד היותה מרכז של מומחי IT, העיר השוקקת מארחת את רחבות הריקודים הטובות ביותר עבורכם.

חיי לילה מלאי חיים @ בנגלור

אחרי השקיעה עד קצת אחרי חצות, בנגלור בטוח תשאיר אתכם מרותקים עם חיי הלילה התוססים שלה. מקריוקי חי ועד בורות השקיה תת קרקעיים, אינספור מבשלות בירה ומועדוני לילה יוקרתיים, יש לך מספר מקומות ליהנות ולתכנן תוכניות אד-הוק עם החברים שלך.

דבר אחד שלמדתי אחרי שהגעתי לבנגלור הוא שעם כל כך הרבה פאבים ודיסקוטקים ברחבי העיר, לעולם לא ייגמרו לך האפשרויות ואתה יכול פשוט לספוג את עצמך במקום האהוב עליך, להיות שמח ולרקוד איתם כל הלילה. החברים שלך. יש מספר גבוה מדי של מועדוני ריקודים ורחבות ריקודים ייעודיות שמגישות כל מיני אלכוהול ואוכל טעים.

מ-Big Brewsky ועד Pebble, XU, Skyye Lounge, Ice, High Ultra Lounge, No Limits Lounge, The Warehouse, Vapour, Siam Trading Company ועוד רבים וטובים; ניסיתי די הרבה אפשרויות ברשימה שלי. אבל ההגדרה מחדש של גילי הייתה משהו שונה.

מוגדר מחדש של גילי

Gilly's Redefined הוא מקום נפלא לבילוי עם חברים ואם יש לך תוכניות לסוף שבוע, שום דבר לא יכול לנצח את המקום הזה. יש להם שלוש קומות ייעודיות "Fandom at Gilly's Redefined", "The Terrace at Gilly's Redefined" ו-"My Bar". הם מגישים אוכל מדהים, יש להם שירות מהיר, כפתור ההתקשרות וההזמנה לחשבון ממש מקל ובהחלט שווה את הכסף. "Fandom at Gilly's Redefined" ידועים כמארחים כמה מהאירועים הטובים ביותר, בין אם זה Holi, Dandia, Kannada Rajyotsva ואפילו הופעות חיות סנסציוניות של להקות שונות. יש להם יכולת עמידה עצומה והמקום מאובזר בבמה מפוארת ומערכת סאונד וברקים חזקה.

למיטב ידיעתי, חברת הבירה האנגלית קרפט התחברה לגילי'ס והם מגישים ארבעה זנים שונים של מבשלות טריות, הזמינות מהחבית. צ'לסי ויט (בירת חיטה בלגית) ו-SOHO טריפל (הצלבה בין חיטה בלגית ל-IPA) הם שניים מהאהובים עלי. הם מגישים גם את לונדון לאגר ואת סיידר התפוחים של גרני סמית'.

הבירות המבושלות, האוכל הטעים, המוזיקה החיה והקרנת הספורט החיה היא לא רק זה. יש להם אווירה מדהימה, בר מלא, אזור עישון, פינת אוכל פרטית ויכולת ישיבה מורחבת מדי. הם מנגנים מוזיקה חיה של להקות לאומיות ובינלאומיות ויש להם גם הצעות Happy Hour.Source by Charu Mehta

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved