רכיבה על אופניים בעיר – היתרונות והחסרונות

/
/
/
355 Views

עם נסיבות גלובליות משתנות כמו עליית עלויות הדלק, תעבורה ותשלומים גבוהים עבור חניה, חל שינוי בדרך שבה אנשים מסתובבים, בין אם לעבודה או לפגישות או אפילו לחנויות מכולת. אחד מכלי התחבורה שזכו לתמיכה הוא רכיבה על אופניים. בערים מרכזיות רבות ובאזורים הסובבים אותה הדחיפה לשבילי רכיבה וחוקים להגנה על רוכבי אופניים גדלה בפופולריות ויותר ויותר אנשים יצאו לרחובות עם שני גלגלים במקום ארבעה. עם זאת, יש גם יתרונות וחסרונות שכל רוכבי האופניים והנהגים צריכים לקחת בחשבון.

יתרונות: רכיבה על אופניים היא אחד מאמצעי התחבורה הטובים ביותר. לא רק שהוא טוב יותר לסביבה, בריא יותר לרוכב וזול יותר מאשר נהיגה. רוב האוטובוסים מצוידים במעמדי אופניים ובאמצעי תחבורה אחרים כגון רכבות תחתיות מאפשרות בדרך כלל כמה אופניים לכל מכונית עבור אותם אנשים הנוסעים ממרחקים ארוכים יותר. רוכבי אופניים רואים גם ערים משתנות כדי להתאים לצרכיהם. שבילי אופניים ורחובות ידידותיים לאופניים מתחילים להיות חלק מהעיר. ככל שרכיבה על אופניים במקום נהיגה טובה לאיכות הסביבה, היא אפילו טובה יותר לבריאותך, שכן מומלץ לבצע פעילות גופנית של 20-30 דקות ביום. אחד היתרונות הגדולים ביותר של רכיבה על אופניים הוא העלויות הנמוכות יותר הכרוכות בכך. נסיעה לעבודה חוסכת כסף מכיוון שאתה לא תקוע בתנועה שורפת דלק וגם לא משלם תעריפים גבוהים על חניה.

חסרונות: בערים בחוף המערבי ובאלה עם טמפרטורות מתונות יותר, רכיבה על אופניים היא פעילות כל השנה שממנה נהנים רבים, במיוחד הקשוחים שרוכבים על אופניים בחודשי החורף. רכיבה על אופניים בעיר עלולה להיות פעילות מסוכנת. חוקים לא מספקים עלולים להיות בעייתיים לרוכבי אופניים. נכון לעכשיו, מלבד הבעלים של אופניים, נדרש על פי חוק ציוד נוסף לרוכבי אופניים. רוב המדינות והמחוזות אינם דורשים קסדות, ביגוד מחזיר אור וידע של אותות. מכוניות וכלי רכב אחרים גם אינם דורשים ידע באותות אופניים, מה שעלול להיות מבלבל ומסוכן עבור רוכבי אופניים. אנשים רבים שרוכבים על אופניים מאוד אדיבים ומכבדים את כללי הדרך, במיוחד בסביבה עירונית שעלולה להיות מסוכנת מאוד בשעות העומס. לפעמים יש רוכבי אופניים שלא מכבדים את הכללים על ידי נסיעה בדרכים שאינן רוכבות על אופניים שיכולות להיות קטלניות שכן כבישים צרים, תנאי חושך וחוסר בציוד בטיחות עלולים להוביל לתאונות.

רכיבה על אופניים היא פעילות מצוינת. זה בריא, ידידותי לסביבה, חסכוני ודרך נהדרת לטייל בו. כל עוד רוכבי אופניים ממלאים אחר חוקי הדרך ולבושים כראוי בציוד בטיחות כמו ציוד מחזיר אור, ביגוד וגם על האופניים, וקסדה, רכיבה על אופניים היא דרך מצוינת ליהנות מהחוץ ולעשות את ההבדל בעולם.Source by Rudi Kiya

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved