רעיונות לסופי שבוע לידס אייל

/
/
/
698 Views

בן הזוג שלך החליט לקשור את הקשר הפתגם ואתה מקבל את המשימה לתת לו לילה אחרון לזכור? אם אתם מחפשים להפוך את ערב הרווקים של בן הזוג שלכם ליותר מסתם עוד לילה בעיר, הנה כמה רעיונות לסופי שבוע של רווקים בלידס שיניעו את מסיבת החתונה לדרך הכיפית.

נשים בלבוש דק הן בעלות הקורס לליל רווקים. למה לא לקחת את זה לאולטימטיבי במעמד וביוקרה? מלאי לימוזינה עם בירות ומבעבעים, הוסף רקדן מקסים ואת החתן וחבריו, ומה יש לך? ערב לימוזינה לאפ דאנס לפתיחת סוף שבוע של איילים מלא בהוללות טעימה.

זה רק רעיון אחד יוצא דופן ובלתי נשכח לסוף שבוע של איילים בלידס. אולי מסיבת החתונה שלך קצת יותר, נגיד – שמורה? במקרה כזה, מה דעתך על לילה של צחוק במועדון קומי בלידס עם ארוחת בוקר שמפניה במלון 4 כוכבים? העיר לידס מתגאה בכמה מהמסעדות, מועדוני הלילה והמלונות הטובים ביותר שתמצאו בכל מקום. בטוח יש לפחות אחד שהוא המקום המושלם לארח את האייל שלך.

מחפשים משהו אפילו יותר ייחודי? מה דעתך על סוף שבוע שלם של פעילויות איילים לחתן ולבני זוגו הכולל תפריט של פעילויות ביום ורגיעה לילית שהם לעולם לא ישכחו? התחל עם אחר צהריים של מרוצי טרקטורונים, חזרה למלון לניקיון ומשקאות לפני היציאה ללילה של ריקודים במועדונים הכי חמים בעיר. או אספו את כל מסיבת החתונה ליום בחוץ על המטווחים לצילומי יונת חימר עם סעודה נהדרת במסעדת ארבעה כוכבים.

עבור החתן ההרפתקני, שכור מפעיל טיולים כדי ליצור תרחיש מיוחד המותאם רק לצוות שלך. תנו לו לחטוף בשדה התעופה ולהחזיק אותו ב"שבוי" בפאר טהור בזמן ששאר מסיבת החתונה מצודדת אותו על ידי מעקב אחר רמזים שלוקחים אותם לכל המראות שכיף לבקר בלידס.

כל מה שצריך זה קצת דמיון ותכנון כדי לעזור לבן הזוג שלך לומר סיונרה לחיי הרווקות באופן שהוא לעולם לא ישכח. אם אתם לא כל כך בעלי דמיון בעצמכם, תוכלו לפנות לעזרה לשירות טיולים המתמחה בארגון סופי שבוע וטיולים מיוחדים כמו לילות רווקים וסופי שבוע של רווקים לרעיונות ועזרה בתכנון.Source by Brett Daneilson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved