שיטות התקנת באנר – כיצד לתלות את הבאנר החדש שלך בצורה נכונה

/
/
/
447 Views

רכשתם שלט באנר חדש לפרסום העסק או האירוע שלכם ועכשיו אתם תוהים לגבי הדרך הטובה ביותר להתקין אותו. תליית באנר לא צריכה להיות משימה קשה. להלן רשימה של כמה מהמקומות הנפוצים שבהם מותקנות באנרים והשיטות והטכניקות הטובות ביותר להרכבה או תלייה שלהם:

הרכבה שטוחה על הקיר – רוב הבאנרים מזמינים עם לולאות סביב ההיקף, מה שמקל על התקנתן על קירות שטוחים. עבור קיר גבס, אתה יכול להשתמש בפיני דחיפה דרך החומר או פתחי הלולאות, או להשתמש בעוגני קיר מפלסטיק עם ברגים ודסקיות כדי להדק דרך הלולאות ולתוך הקיר. ודא שמכונת הכביסה גדולה מעט מפתח הלולאה. עבור קיר לבנים או בלוקים, השתמשו בבורג בנייה של טפקון עם מכונת כביסה כדי להדק את הבאנר שלכם (שימו לב שתזדקקו גם למקדח פטיש ומעט בנייה לשיטה זו). לקיר מתכת, השתמש בברגים ובדסקיות מתכת. לקיר עץ השתמש בברגי עץ ובדסקיות. EIFS או משטחי טיח סינתטיים, עם שמות מותגים כגון Dryvit ו-Masterwall, קשים להתקנת באנרים מכיוון שה-3/4" עד 4" הראשונים של עומק פני השטח הם בדרך כלל רק קצף פוליסטירן. חלקם זכו להצלחה בשימוש בעוגני קיר גבס מפלסטיק EZ עם חוטים גדולים המאפשרים שימוש בשיטת ההברגה והכביסה לפרקי זמן קצרים. יש למלא חורים במשטח EIFS באטימה לאחר הסרת הבאנר כדי למנוע נזקי מים למבנה. בדרך כלל, עדיף לקשור את הבאנר בחבל בלולאות הפינות ולעגן אותו למשטח קשיח מעל ומתחת לקיר.

בין התקנת מוט – בעת הרכבת באנרים בין מוטות עדיף שתהיה חבל או רצועה עם טבעות D תפורות בתפרים העליונים והתחתונים של הבאנר. לאחר מכן תוכל פשוט לקשור את החבל סביב המוטות או דרך ברגי עין גדולים שעשויים להיות מותקנים על המוטות. טבעות D בקצה הרצועה יכולות להיות מחוברות בעזרת חוטי בנג'י המתוחים סביב המוטות או גם מברגי עיניים גדולים, אם קיימים. התקנת חוט בנג'י היא טכניקת הרכבה מצוינת מכיוון שהיא מאפשרת לבאנר לנוע בזמן רוחות חזקות. הרכבת באנרים בין מוטות עם חבל המחובר לחורים פינתיים פשוטים היא בדרך כלל מתכון לכישלון, שכן הלולאות נוטות להיקרע במהלך הרוח החזקה הראשונה. ניתן לחבר חוטי בנג'י גם לחורים פינתיים ויקטין את הסיכוי לקריעת הלולאות.

הרכבה על הדשא – עבור כרזות זמניות המותקנות בשטחי דשא, השתמש בשיטה דומה להרכבה בין מוטות. ניתן לרכוש עמודי גדר T פלדה ברוב חנויות שיפוץ הבית, כגון Lowe's ו-Home Depot, וניתן להכניס אותם לאדמה באמצעות דרייבר. לאחר מכן ניתן להשתמש בחבלים, חוטי בנג'י או קשרי פלסטיק כבדים עם לולאות להתקנת הבאנר בין העמודים.

הרכבת גדר – הרכבת באנרים על גדר שרשרת היא בדרך כלל משימה קלה. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בקשרי חוטי פלסטיק או קשרי רוכסן דרך הלולאות ומסביב לקישורים. עבור גדר עץ, השתמש באותה שיטה כמו עבור קיר עץ שטוח.

הרכבה לתקרה – הדרך הטובה ביותר לתלות באנר מתקרה מעל במה, חדר כושר או אולם היא להשתמש בכיסי מוט. כיסי מוט הם פתחים שנתפרים בתפרים העליונים והתחתונים של הבאנר המאפשרים להחליק דרכם מוט PVC או מתכת קשיח. לאחר מכן ניתן לחבר חוט, כבל או חבל דקורטיבי למוט העליון ולתלות אותו מהקורות שמעל. לאחר מכן מוכנס מוט לכיס התחתון כדי להוסיף משקל לכרזה ולהשאיר אותה קשיחה ונייחת.

התקנת דגל לקטבים – כיסי עמוד משמשים גם להרכבת באנרים אנכיים לצידי עמודי חשמל ועמודי תאורה. לפעמים הם נקראים בולווארד באנרים, אלה נראים לעתים קרובות מקשטים את רחובות הערים וקמפוסים של מכללות ועסקים. על המוטות מותקנות ערכות תושבת באנר עם מוטות מתכת או פיברגלס בולטים כדי לאפשר הרכבה של הבאנרים.

הרכבה מעבר לרחוב – כרזות גדולות עבור מצעדים ואירועים מוצבים מתישהו על פני רחוב שלם של העיר. אלה מותקנים בדרך כלל עם חוט מתוח ממש מעל ומתחת לכרזה ומוצמדים לעמודים בכל צד של הרחוב. לאחר מכן מוכנסים ווי הצמד דרך הלולאות ומסביב לחוטים כדי לתלות את הבאנר. לאחר מכן ניתן לחבר חבל לכל לולאה פינתית על הכרזת ולמשוך את החבל סביב כל מוט כדי לשמור את הבאנר במקומו.

חלונות חלון ראווה – באנרים המיועדים להתאים בין מסגרות חלונות חלון ראווה ניתן להרכיב על פנים החלון באמצעות כוסות יניקה עם ווים. הווים פשוט מוכנסים דרך חורי הלולאה ואז הכוסות מודבקות לחלונות.

אמנם רשימה זו עשויה לא לכסות כל מצב אפשרי של הרכבת באנר, אך היא אמורה לכסות את רוב הדברים שאתה עלול להיתקל בהם. אולי שילוב של כמה משיטות ההרכבה והטכניקות של הבאנר שנדונו לעיל יעבוד במקרים מסוימים. עכשיו אתה אמור לדעת איך לתלות באנר.Source by Daniel Royer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved