שינוי חייך אינו מצריך טלטלה גדולה

/
/
/
395 Views

וואו, השנה עברה מהר!

במה שמרגיש כמו הרף עין, אני שוב מתחיל בתהליך השנתי של עבודה עם לקוחות כדי לעזור להם להגדיר מה הם רוצים בשנה הקרובה. בעוד כמה שבועות, אני אעשה את אותו הדבר עבור עצמי. (כן, אני משתמש באותם כלים כמו הלקוחות שלי!)

אני לא חובב החלטות לשנה החדשה. הם נוטים להיזרק יחד עם בקבוקי השמפניה הריקים. ובכל זאת אני מאמין עמוקות בכוחו של שינוי מכוון. ויש משהו ברעננות של שנה חדשה שגורם לך לרצות ליצור שינוי חיובי בחייך.

לפעמים זה אומר שינוי גדול ומבני: מעבר בקריירה, התחלה או סיום של מערכת יחסים משמעותית, או מעבר לעיר חדשה.

עם זאת, לעתים קרובות יותר, זה רצון ניסיון חיים אחרת. זה מה שמתארת ​​גרטשן רובין בספרה פרויקט האושר כמשנה את חייך לְלֹא לשנות את חייך. זה שינוי שנובע משינוי הנוף הפנימי שלך ושינוי האופן שבו אתה מתקשר עם העולם החיצוני שלך.

לתשעת התרגולים הבאים יש פוטנציאל לשנות באופן עמוק את חייך – ללא תהפוכות.

כשאתה מסתכל לקראת השנה החדשה, בחר רק אחד או שניים כדי להתחיל איתו. לשזור אותם בחיי היומיום שלך. למה שאתה עושה כל יום יש השפעה הרבה יותר גדולה מאשר לנגוס חלק גדול מדי פעם.

תרגל הכרת תודה. אתה יודע איך כשאתה מחליט לקנות רכב חדש, הוא פתאום נמצא בכל מקום? זה לא בגלל שבאת לידי ביטוי בצורה קסומה מכירות מוגברות של הדגם הזה; אתה פשוט יותר מודע.

הכרת תודה פועלת בצורה דומה. ככל שתעריך יותר את מה שטוב, כך תראה יותר טוב.

נקה את העומס. בכל פעם שאני גולשת חזרה להרגלי העומס הטבעיים שלי, אני שוב נזכרת בהסחת הדעת והבלגן המוצף שיוצר. אם יש לך ערימות של דברים המאכלסים את החלל שלך – בין אם זה נראה ברור או מוחבא מאחורי דלתות סגורות – הסר אותם בחתיכות קטנות ותגרום להם להיעלם!

החלף את העדשה שלך. העדשה שדרכה אתה צופה בעולמך יוצרת את החוויה שלך, לא להיפך.

לאחר שתבחר את העדשה שלך, צור תרגול יומי כדי לשמור עליה בראש. פתק פוסט-איט על המראה בחדר האמבטיה, כתיבתו ביומן יומי או אמירתו בקול בדרך לעבודה הם כל הדרכים היעילות לוודא שלא תשכחו.

בחר את המחשבות שלך. האם המוח שלך מרגיש כמו מזבלה של פסולת רעילה, או שזה מקום נעים להיות בו? אתה שולט במה שאתה מאפשר להסתובב בראש שלך.

שמור לבריאות שלך. כשהחיים נעשים עמוסים, זה כן לכן הרגלים בריאים שקל להזניח: אכילה טובה, שינה מספקת ופעילות גופנית, ופעילויות להפחתת מתחים כמו יוגה, מדיטציה או זמן שקט פשוט.

אני לא יודע מה איתכם, אבל "לא במיטבי" זה אנדרסטייטמנט כשאני רעב, מחוסר שינה או לחוץ. אתה תהיה בריא יותר, שמח יותר, וממוקד יותר, אנרגטי ופרודוקטיבי כשתשקיע בבריאות שלך.

להזיז את הגוף שלך… כל יום, גם אם רק לעשר דקות. תתמתחו, תרקדו בחדר, צאו להליכה קצרה, תעשו כמה תנוחות יוגה, כל דבר שמניע את הגוף שלכם.

היו בררנים לגבי מי אתם מבלים את זמנכם. חברה פרסמה לאחרונה את הדברים הבאים בעמוד הפייסבוק שלה (סליחה על השפה): "לפני שאתה מאבחן את עצמך עם דיכאון או דימוי עצמי נמוך, תחילה תוודא שאתה, למעשה, רק מוקף בחורים. ~ וויליאם גיבסון"

האנשים שאיתם אתה מבלה את זמנך או מגדילים אותך או מושכים אותך למטה. בחירה שלך.

תתנהג כאילו. פעולה באה בעקבות מחשבה ומחשבה באה בעקבות פעולה. כשאתה פועל כמו אם השינוי שאתה רוצה כבר קרה, אתה תתחיל להרגיש אחרת. וכשתתחיל להרגיש שונה, הפעולות שלך יתחילו להתיישר עם הדרך החדשה שאתה מרגיש. זו ספירלה מקסימה כלפי מעלה.

תהיה עצמך. זה קל יותר, יעיל יותר ופחות מתיש. ובפרפרזה על אוסקר ויילד, כל השאר כבר תפוסים.

ככל שכל תרגול הופך לחלק מהקצב והשגרה הטבעיים שלך, הוסף את המספר הבא. לפני שאתה יודע זאת, אתה תשנה את חייך!

"אם אדם מתקדם בביטחון לכיוון החלומות שלו ומשתדל לחיות את החיים שהוא דמיין, הוא יפגוש הצלחה בלתי צפויה בשעות משותפות." ~ הנרי דיוויד ת'רוSource by Sherry Essig

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved