שלושה רעיונות פשוטים לאולם באולינג בעיר קטנה להגדלת הרווחים

/
/
/
533 Views

באולינג הוא ספורט שנהנים ממנו מיליונים ברחבי העולם. כמו עסקים רבים בשנים האחרונות מגרשי באולינג נפגעו מהשפל הכלכלי של האומה שלנו. הכרחי לבעלי ומנהלי באולינג בעיירות קטנות לשווק את עצמם כראוי ולעדכן את השירותים שלהם כדי להישאר רווחיים. לא מספיק שבאולינג יציע רק באולינג. במקום זאת הם צריכים להתחיל לחשוב על עצמם כמרכזי כיף משפחתיים אם הם רוצים להישאר מעודכנים ולהגדיל את הרווחים. במאמר זה אציע כמה הצעות לגבי מה אולמות באולינג בעיר קטנה יכולים לעשות כדי למשוך לקוחות ולשמור על קשרי לקוחות חיוביים. אף אחת מההמלצות הבודדות לא תגדיל באופן דרסטי את ההכנסות של אולם באולינג. עם זאת, שילוב של כל אלה אמור לייצר צמיחה משמעותית, כאשר פועלים ברמה מיטבית.

1. מכירת הנתיבים שלך

אם למרכז יש 15 נתיבים אז צריכות להיות 15 פרסומות של עסקים מקומיים תלויות מעל הנתיבים (רצוי בסוף הנתיב). תופתעו לגלות כמה עסקים מוכנים לעשות זאת על בסיס שנתי תמורת השקעה קטנה. כך משיגים את זה: התקשרו למוסד איתו אתם הבנקאיים, לרואה החשבון, לסוכן הנדל"ן, למפיץ מזון ולכל בית עסק אחר שהבאולינג עובד איתו בשגרה. אמור להם שתיתן להם שנה של פרסום במחיר קבוע של 1000$. מתוך 1000 הדולרים האלה אתה רוכש את השילוט ומנקה את השאר. הסיבה לכך שהשילוט נרכש בתשלום זה היא כדי שהבעלים יוכל להחליט על מידות השלט. אם על כל 15 הנתיבים יש שלט, אז מרכז יגבה $15,000 לפני שתרכוש את השילוט. כל זה בשביל לא לעשות יותר מאשר לספק לאנשים שאתה עובד איתם על בסיס יומיומי מקום לפרסם.

אתה יכול גם לעשות משהו בקנה מידה קטן יותר עם מטאטא הכדורים. מטאטאי כדורים ממוקמים בסוף כל נתיב והם גורפים את הסיכות בעקבות כל גלגול.

2. ארקייד ופרסים

במאמץ להפוך את אולם הבאולינג ליותר מרכז כיף משפחתי, יש צורך באולמות משחקים, פרסים ניתנים למימוש וחבילות מסיבת יום הולדת לילדים. ילדים יכולים לצרוב אסימונים מהר מאוד, אז הכללת אסימונים למשחקי וידאו בחבילה זה כסף למרכז. אם לאולם באולינג אין משחקי וידאו או מכונות פרסים ניתנות למימוש במרכזו, הם צריכים להשיג אותם, ומהר. ככל שתוכלו לארוז יותר למרכז, כך יקבל אולם הבאולינג יותר מזומנים. אבל לאן מרכז יכול ללכת כדי להביא משחקי וידאו למרכז שלו? מפיצי משחקי וידאו יכולים לספק משחקים, מכונות פרסים ניתנות למימוש, קופסאות נגינה ואפילו כספומטים למרכזי באולינג כמעט ללא עלות וללא תחזוקה. פעם בשבוע, נציג מטעם המפיץ סופר את הכסף במכונות, מפיץ האסימונים ו/או הכספומטים. לאחר ספירת הכסף הם מחלקים את הכסף לשניים עם אולם הבאולינג! תמורת עלות קטנה וכמעט ללא טרחה, העסק יכול למשוך הרבה אנשים עם משחקי וידאו לילדים לשחק גם לאחר באולינג או במהלך מסיבה. בנוסף, משחקים ומכונות מוחלפים מדי כמה חודשים כדי להוסיף ריגוש ולפתות שחקנים פוטנציאליים. כתוצאה מכך, אולם הבאולינג לוקח כמות נכבדת של מזומנים עם מעט מאמץ.

3. חיי לילה ומסיבות יום הולדת למבוגרים

משקאות אלכוהוליים ובאולינג הולכים יד וידידות. נדיר לראות שחקני ליגה לא שותים בירה או שתיים בזמן שהם מתגלגלים. ובכל זאת, מדוע אולם הבאולינג לא יכול להציע חיי לילה למבוגרים? זה רלוונטי במיוחד בעיירות קטנות שבהן עלול להיות חוסר כיף לאחר רדת החשיכה. אם יש מקום פנוי, הביאו תקליטן ופנו מקום לרחבת ריקודים קטנה והקהל יגיע. הציעו לערוך מסיבות יום הולדת למבוגרים בלילה ולתת לבאי המסיבה מבצעי שתייה. כמו כן, מבוגרים אוהבים לשחק במשחקי וידאו, במיוחד אם הם נמצאים עם חבריהם ונהנים. כדי לוודא שהשתייה אחראית מוצמדת, ייתכן שהבעלים והמנהל יצטרכו לספק אבטחה כדי להבטיח בטיחות ויכולת להתמודד כראוי במצב סוער. אם המדד הזה קיים, המרכז ימשוך את הקהל הנכון ערב אחר ערב.

ביצוע שלושת הדברים הללו הוא זול יחסית, דורש מעט עבודה, ובסופו של דבר הוא רווחי מאוד. שילוב אחד מהדברים האלה באולם באולינג שלא עושה כרגע אף אחד מהשלושה יגדיל את ההכנסות. אם מרכז יכול לקפל את כולם יחד אז יש פוטנציאל עצום לרווחים גדולים יותר.Source by Joshua H Rivera

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved