שמונה המסעדות המובילות במלבורן

/
/
/
255 Views

מלבורן היא שם נרדף גם למסעדות מהשורה הראשונה וגם לברים ברמה עולמית, נראה שמסביב לכל פינה ומסתתר בכל נתיב מסעדה חדשה שנפתחת מדי שבוע וההחלטה הכי גדולה שלך היא להחליט איפה לאכול.

יש ממש הכל בהיצע, מטאפאס ספרדי, ועד קציצות אמריקאיות או כופתאות סיניות בצ'יינה טאון. עלה לאחד הברים על הגג כדי לראות את העיר מלמעלה, או חפש את אחת המסעדות הנסתרות לאורך השבילים המשתוללים ותרגיש כאילו נתקלת בפנינה נסתרת.

מלבורן עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור לקולינריה. אוכל ושתייה הם באמת האטרקציה הכוכבת של כל ביקור במלבורן.

בעוד שהנפח העצום של ברים ומסעדות מדהימים מקשה על הבחירה, כל מי שיש לו זמן מוגבל במלבורן צריך לקרוא את הרשימה למטה של ​​שמונה המסעדות המדהימות המובילות במלבורן.

נובו בכתר

המסעדה היפנית המוכרת ביותר בעולם, הידועה במטבח היפני החדשני "הסגנון החדש" השיקה את מיקומה האוסטרלי בשנת 2007. נובו מלבורן משקיפה על גדות נהר יארה ומציעה נוף מדהים מבפנים ומבחוץ.

האירופאי

היושב מול הפאר הוויקטוריאני של בית הפרלמנט, האירופאי זכה למעמד איקוני בקרב מלבורנים ומבקרים כאחד. מזכיר את אירופה של העולם הישן, האירופה כורה את המסורות של צרפת, איטליה וספרד הכפרית. מגישים אוכל ישר ופשוט ומביאים רק את התוצרת הטובה ביותר מאוסטרליה ואירופה. מוסד חובה לבקר בו.

עכבר העיר

בבעלותם של שלושה קיווי, עכבר העיר היא אחת המסעדות החדשות והחמות ביותר של מלבורן. התפריט הוא רק אחד מנקודות השיא הרבות של הארוחה כאן ומואר בצורה דרמטית, חדר האוכל שעוצב על ידי אליסטר קוקס, הוא אחד המושכים ביותר במלבורן. הקפידו להזמין שולחן כדי לא לפספס.

Cumulus Inc.

נפתח בשנת 2008 במתחם האמנות והאופנה המפורסם של מלבורן, Flinders Lane, Cumulus Inc. חוגגת את בניין סחר הסמרטוטים ההיסטורי של תחילת המאה שבו היא ממוקמת, החלל הוא מרכז חברתי עמוס המציע את האוכל המהולל של אנדרו מקונל.

תפיסת עולם

ממוקם במפלס 55 של בניין ריאלטו האייקוני של מלבורן, זהו עדות לאמונה שסעודה במסעדה יכולה להיות חוויה מופלאה ובלתי נשכחת ונותנת כבוד לסעודה משובחת קלאסית בהקשר מתוחכם ומודרני.

מהלך לזוז לעבור

בר קטן שוכן ברחוב מרוצף אבן מכוסה גרפיטי ליד הקתדרלה, מגיש טאפאס ספרדי וצלחות משותפות בחדר מואר למטה ומנגן מנגינות פאנקיות. זה מסוג המקומות שאתה הולך אליהם לשתות בירה ובסופו של דבר נשאר בהם כל הלילה.

אטיקה

בראשותו של בן שוורי, שמאמין שלאוכל יכולה להיות משמעות עמוקה יותר מסתם עוד פריט לצריכה, הוא יכול להיות מעורר, רגשי, מעורר מחשבה ומושך את כל החושים. האמונה הזו היא שהופכת את אטיקה לרשימה קבועה בכל רשימה של מסעדות מובילות לא רק במלבורן, אלא ברחבי העולם.

קאטלר ושות'

ממוקם במפעל מתכת ישן, שיפוץ לאחרונה מביא מטבח פתוח לחזית המסעדה, ויוצר נקודת מוקד דינמית. אזור הטרקלין הנרחב מאפשר כעת ארוחות בצד הטבעת, ארוחות קלות ומשקאות, כאשר חוויית Cutler & Co. הוותיקה נשמרת במסעדה. האיזון המושלם בין אלגנטיות לפשטות.Source by Lizi Oldham

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved