תחרות מיס אמריקה הראשונה

/
/
/
282 Views

שנות ה-20 זכורות כשנות הפלאפים, הגנגסטרים והאיסורים. ניצחון גדול נוסף שהוכר לעשור זה הוא יצירת תחרות מלכת היופי. תחרות מיס אמריקה הראשונה נערכה ב-1921 באטלנטיק סיטי. עם זאת, זה לא נקרא אז תחרות מיס אמריקה, והמבנה שונה מאוד מהארגון המודרני של התחרות.

הרעיון ל"סתיו השתוללות" הוצג לראשונה על ידי קונרד אקהולם, המנהל של מלון מונטיצלו באטלנטיק סיטי. הוא הציע שההשתוללות תיערך במהלך יום העבודה במטרה להועיל למלונות קטנים יותר באזור אטלנטיק סיטי. זה היה אמור להיות פסטיבל מפואר עם אוהלים למוזיקה, ריקודים וחגיגות שונות אחרות. כותב עיתון הציע ש"תחרות פופולריות" המכונה "תחרות יופי" צריכה להתקיים בערים שונות כדי להפיץ התרגשות מההשתוללות דרך העיתונים. הזוכים בתחרויות הפופולריות הבין-עירוניות יזכו בטיול חינם לאטלנטיק סיטי ובהזדמנות להתחרות מול הזוכים האחרים בערים בתחרות הסתיו.

האורחים הבולטים של ההשתוללות היו האב נפטון ובנות הים. האב נפטון היה למעשה הדסון מקסים בן 80, ממציא אבקת רובה ללא עשן. בנות הים היו מתחרות היופי הבין-עירוניות. עם תחילת ההשתוללות, האב נפטון ובנות הים נכנסו על מצוף הדומה לקונכיית ים מול יותר מ-60,000 צופים. הם הגיעו לתיאטרון של קית' במזח הגן, שם היה אמור להתקיים השיפוט. 8 מתחרי היופי הבין-עירוניים נבדקו במשך יותר משעה על ידי 5 שופטים גברים. התוצאות היו אמורות להתפרסם למחרת בלילה בנשף המושל.

למחרת התקיים "ביקורת מתרחצים" על החוף. משתתפי הסקירה נאלצו לצעוד ממזח הגן למזח הפלדה (בערך 1,300 רגל) כשהם לובשים "תחפושת רחצה" המכונה בגדי ים. זו הייתה הלידה של תחרות בגדי הים בתחרות מיס אמריקה. היו 5 קטגוריות שבהן אנשים יכלו להיכנס לתחרות: מחלקה 1, ארגונים; חטיבה 2, ילדים; מחלקה 3, גברים; חטיבה 4, קומיקס; וחטיבה 5; יוֹפִי. כ-100,000 איש נכחו בביקורת המתרחצים באותו יום.

שלוש זוכות נבחרו מקטגוריית היופי: מרגרט גורמן (בין עירונית); מזי סונדרס (אבזור); ופולי סולסברי, (מקצועית). השלושה התחרו ראש בראש על התואר "נערת הרחצה היפה ביותר באמריקה" של מיס אמריקה הראשונה. התחרות זכתה ל-50% על ידי מחיאות כפיים של הקהל ו-50% על פי בחירת השופט. הזוכה הייתה מרגרט גורמן, מיס וושינגטון.Source by Kimberly J Miller

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved