תכנון מסיבת רווקות בסקרנטון, פנסילבניה

/
/
/
360 Views

תכנון מסיבת רווקות הוא עבודה קשה, במיוחד למי שרוצה שהמסיבות שלהם יתקיימו בעיירות קטנות עם אתרי בילוי מוגבלים. זה, יחד עם תקציב נמוך, יהיה אסון. אבל אל תדאג. עבור כלות לעתיד, הנה הצעות נבונות למסיבה למסיבות רווקות בסקרנטון, פנסילבניה.

מלונות ומסעדות מאגפים את העיר, כמו מלון הילטון סקרנטון והרדיסון. הדבר הטוב ביותר במלונות הללו הוא שהם מציעים גם סיורים היסטוריים בעיר, כמו גם במוזיאונים ובנקודות ציון אחרות. למעשה, הם גם מספקים לאורחים סיור באתר הסקי Elk Mountain. הם מציעים מטבח צרפתי ואיטלקי לאורחים במסיבות ארוחת ערב, כדי להתאים להעדפת האורחים.

אם אתם רוצים ליהנות מהשמש ולשחק גולף, נסו לבקר בקאנטרי קלאב של סקרנטון. קאנטרי קלאב זה יכול להיות המקום הטוב ביותר למסיבת הרווקות שלך. למעשה, הקאנטרי קלאב מארח באופן עקבי 25 עד 30 חתונות מדי שנה. הוא גם מפורסם בזכות מסלול הגולף בעל השם העולמי שלו. עם זאת, כדי שתוכל ליהנות מהמתקנים הללו, תחילה עליך להגיש בקשה לחברות. אלא אם כן, שירותים אלו מוצעים לחברי הקאנטרי קלאב בלבד.

למרות עיר עדינה יחסית, סקרנטון גם נהנה מסיבות לילה. נסו לחגוג ב-Hardware Bar, או שתוכלו לשתות משהו בפאב האירי של Kildare. מועדוני לילה אלה מציעים לא רק שירות איכותי, אלא גם הרבה יין ואוכל. מקומות המסיבות האלה הם רק כמה מהמועדונים שיש לסקרנטון להציע.

עבור הדתיים, הטופוגרפיה של סקרנטון מסומנת על ידי כנסיות ומקדשים. הדתיים מגיעים בעיקר לסקרנטון עלייה לרגל לבזיליקת המקדש הלאומי של סנט אן ולקתדרלה הלאומית הפולנית של סנט סטניסלאוס. אם אתם בני הדתות הללו, מקומות הפולחן הללו הם מקום חתונה אידיאלי לחתונה שלכם. ביקור בכנסיות אלה לא רק יאיר את נשמתך, אלא גם ייתן לך הזדמנות להרהר בחייך.

אם ביקור בכנסיות אינו מה שאתה מחפש, אז כדאי לך לנסוע ברכבת Steamtown. רכבת זו יוצאת לסיור, עוברת דרך הרי פוקונו לכיוון שוקי ניו ג'רזי וניו יורק. נסיעה זו ברכבת אורכת שעתיים עד שלוש לפחות. זוהי אלטרנטיבה טובה יותר מאשר נסיעה במטוס או נסיעה בכביש מהיר, מכיוון שתראה נוף שונה מזה שאנשים רואים בדרך כלל בנהיגה.Source by Kathy S.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved