תפקיד יועצי שירותי מזון

/
/
/
370 Views

אם אי פעם קיבלת שירות גרוע במסעדה, אתה יודע שזה יכול להיות רוצח מכירות עבור כל עסק מסעדות. עם זאת, אם אתה רוצה שהמסעדה שלך תהיה בין המסעדות הטובות בעיר ואתה שואף להיות הטוב ביותר בנישה שלך, אז מתן שירות מעולה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לצבור מוניטין חזק. ואדם אחד שיכול לעזור לך לספק מעולה הוא יועץ שירותי מזון מקצועי. יועץ שירותי המזון המקצועי יכול לייעץ ולתת לך את ההכוונה לגבי טכניקות השירות הנכונות לקונספט שלך ולסייע בהדרכה כיצד לספק שירות מעולה.

מתן שירות מעולה הוא מורכב ומצריך את כל המחלקות לתאם את ההכשרה שלהם ולהשיג שירות מעולה. זה משפיע על כל מחלקות שירות מזון כגון נשפים, קייטרינג, שירות חדרים ומטבח. מנהלי אוכל ומשקאות טובים לומדים כיצד לארגן כל אחת מהמחלקות הללו כדי להשיג שירות מעולה.

מתן שירות מעולה בבתי מלון הוא אפילו יותר מסובך מכיוון שיש כל כך הרבה מחלקות מעורבות. לכל מחלקה שניתן להעלות על הדעת כולל משק בית, משאבי אנוש ורכש יכולה להיות השפעה על השירות. לסוגים שונים של מלונות יש גם צרכי שירות מזון שונים. לא פלא שמתן שירות מעולה הוא כל כך מסובך. יועצי שירותי מזון הם המומחים שיודעים בדיוק מה נדרש למסעדות שונות.

יועצי שירותי מזון ממלאים תפקיד פעיל בפיתוח מתכונים. הם לוקחים על עצמם מספר שירותים כמו:

– פיתוח מוצרי מזון

– חיבור והכנת מתכונים

– פיתוח רעיונות חדשים למתכונים

– חידוש מגוון מוצרים חדש

– ניהול מוצר מתכנון ועד בישול והצגה

– ניתוחי שוק

– ניתוחים של מתחרים

– פיתוח מתכונים

– ייעוץ ותכנון לפיתוח תפריט

– קייטרינג

– טעימת מוצר והערכה

– עיצוב מזון והצגה

– המלצות על אוכל

בנוסף לאמור לעיל, יועצי שירות המזון מתמקדים גם בערך התזונתי של המזונות כך שהמסעדה תוכל להגיש מזונות הפונים למספר רב של לקוחות. יועצי מזון יכולים אפילו לספק ניתוח תזונתי ספציפי למזון כדי להראות את המספר המדויק של קלוריות, חלבונים, פחמימות וויטמינים במזונות מסוימים. זה חשוב מכיוון שאנשים רבים הופכים להיות יותר מודעים לבריאות. יועץ מזון מיומן יכול לעזור לך לשנות את המתכונים שלך כך שהם יהיו טעימים, מושכים ויזואלית ומזינים.

יחד עם פיתוח מתכונים, יועצי מזון טובים יכולים גם לתמוך בהכשרת האנשים שלך.

לכן, אם נראה שעסק המסעדנות שלכם בפיגור ואתם פשוט לא יודעים מה לעשות, שקול לפנות ליועץ מזון מקצועי שיסייע בתמיכה בצרכים שלכם. אתה יכול גם לסמוך על יועצי מזון ומשקאות כדי לייצר תמונות אטרקטיביות וחומרי מכירה עבור המסעדה.

אוכל ושירות נהדרים הם מרכיב אינטגרלי לעסקי המסעדות שלך. מסעדה עם שירות אוכל מעולה היא הבסיס לפופולרי.Source by Alice M Shown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved