10 האטרקציות הטובות ביותר של פוקואוקה

/
/
/
312 Views

פוקואוקה היא עיר נהדרת לאנשים לחקור שחדשים ביפן, הסיבה לכך היא שקל להתמצא בה ואם אתם מתארחים במלון פוקואוקה בעיר, לעולם לא תהיו רחוקים מתחנת רכבת תחתית ומהרכבות. מחוברים כמעט לכל אטרקציה מרכזית. הרכבת התחתית היא קלה יחסית לניווט וזולה למרות שאנשים רבים נוסעים באופניים וזו עוד דרך טובה לראות את העיר בשטח פתוח.

בזמן נסיעה ברכבת התחתית או מדווש ברחבי העיר הנה מדריך לעשרת האטרקציות המובילות בפוקואוקה.

1. מקדש Dazaifu Tenmangu

המקדש החשוב ביותר בפוקואוקה והוא רק מאחורי מקדש Kitano Tenmangu של קיוטו בתור המשמעותי ביותר בכל יפן. מוקדש לסוגווארה מיצ'יזאן, מלומד ידוע לשמצה, שנחגג כעת כאל החוקרים והתרבות, טמן טנג'ין. בשטח המקדש יש 6,000 עצי שזיף וזה המקום האידיאלי להיות בו כשהם פורחים כחודש לפני עונת פריחת הדובדבן. החנויות מסביב למקדש מוכרות כל מיני קסמי מזל והאתר פופולרי בקרב סטודנטים שבאים להתפלל למיצ'יזן למזל טוב במבחנים.

2. מגדל פוקואוקה

בניין בעל מעמד איקוני בעל נוכחות מפוארת על קו הרקיע של פוקואוקה. המגדל עומד על 234 מ' מרשים, נבנה באמצעות 8,000 מראות ועלות בנייתו של 60 מיליון דולר. לכל מי שרוצה נוף מרהיב של העיר מרפסת התצפית מציעה בדיוק את זה ונמצאת בגובה 123 מ'. יש גם בית קפה המגיש אוכל והסיפון מספק חוויה של 360 מעלות.

3. המוזיאון הלאומי של קיושו

בניין עצום באמת ומבקרים יכולים ללכת לשם ממקדש Tenmangu בדאזאיפו. בפנים מאות תערוכות המציגות את התרבות היפנית וחפצי אמנות משמעותיים מההיסטוריה. יש רק שלושה אחרים ביפן בטוקיו, נארה וקיוטו מה שהופך את המוזיאון למיוחד עוד יותר.

4. קאנאל סיטי

גן עדן לקונים והבניין עצמו די יוצא דופן עם צבעים ורודים עזים ובמרכזה תעלה הכוללת מופע מים בשעות שונות של היום. תוויות מעצבים תלויות עם העיצובים היפניים האופנתיים ביותר בכ-250 חנויות ויש שפע של מסעדות לקונים שיש להם תיאבון לאחר שגלשו בחמש רמות גן העדן הקמעונאי.

5. חוף מומוצ'י

אם חם והשמש בחוץ, נסה את חוף Momochi לשחות ובמזח Maruzon יש כמה מסעדות וחנויות טובות אם החום מתגבר.

6. פארק אוהורי

פופולרי בקרב המקומיים בשל הבריכה היפה באמצע והמסלול באורך 2 ק"מ מסביב, שבו אנשים מרבים לרוץ או לטייל בנחת אם דברים נהיה צפופים מדי בעיר.

7. מחוז הקטה

בעבר עיר נפרדת, Hakata צורפה לעיר הטירה כדי להפוך את פוקואוקה בשנת 1889. ברובע יש הרבה דברים לראות ולעשות, כולל המוזיאון העממי Hakata Machiya אשר מספק תובנה כיצד היו החיים בעבר. כדי לטעום את הטעמים של פוקואוקה, רוכלי רחוב כאן יקימו בלילה דוכני מזון בשם יאטאי שמגישים אוכל מעולה והאקטה ראמן היא מנה אחת שבהחלט לנסות.

8. מחוז טנג'ין

מכה נוספת לקניות עם שתי חנויות כלבו גדולות במיצוקושי ובדיימארו. יש גם מרכז קניות תת קרקעי שמצטרף לרכבת התחתית ובאזור Daimyo יש הרבה מאוד חנויות בוטיק אופנתיות.

9. מקדש שופוקוג'י

מקדש הזן הראשון אי פעם ביפן כאשר נוצר בשנת 1195. מאז הוא ניזוק בשריפה והיה זקוק לבנייה מחדש, אך עקרונות הזן תמיד נשארים.

10. הכיפה

חובה לחובבי בייסבול מכיוון שאנשי פוקואוקה משתגעים על הקבוצה המקומית שלהם, סופטבנק הוקס כשהם משחקים בכיפה. המשחקים באצטדיון אינם יקרים מדי ועולים בסביבות 1,000 ין לשבת במגרש.Source by Lek Boonlert

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved