11 סיבות לעבור לבליז

/
/
/
329 Views

בין אם אתה אדם שעובד בבנק, מורה בבית ספר, איש עסקים, סטודנט או פנסיונר – אין סיבה שלא תשקול לעבור לבליז. בדוק את רשימת הסיבות לעבור לבליז לחיים מדהימים:

1. בליז יפה

בליז ממוקמת בחיקה של אמא טבע, מוקפת במים צלולים, עצים ירוקים ושופעים וחיות בר מדהימות. אין שום סיבה שלא תוכל להתאהב בבליז. זה המקום הטוב ביותר לאוהבי הטבע.

2. יוקר המחיה זול

יוקר המחיה בבליז זול בהרבה מאשר בכל אחת מהמדינות הקרובות אליה, כמו אמריקה וקנדה. זו הסיבה שהרבה משפחות אמריקאיות, קנדיות ואפילו אירופאיות עברו לבליז.

3. אנשי בליז מדברים אנגלית

החלק הכי טוב בבליז הוא שאנגלית היא השפה הלאומית. אז אין סיכוי שאתה באמת הולך לאיבוד. אתה יכול לתקשר בקלות עם המקומיים ולעבור אל היעד שלך.

4. אוכל טרי

המטבח הבליזי עשוי מחומרי גלם טריים, המורכבים בעיקר משעועית ואורז. גם התבלינים שהם משתמשים בהם טריים. למטבח הבליזי יש נגיעה של מטבח מקסיקני וספרד. אם אתה משועמם מהאוכל המקומי, אין מה לדאוג, כי יש להם גם המבורגרים ופיצה.

5. סביבה רגועה

האווירה הכללית של בליז מאוד רגועה. ברגע שאתה נוחת בבליז, אתה מרגיש שהזמן האט, או התחיל לנוע בהילוך איטי. הנוכחות של ירוק וחופים חוליים מרגיעים הופכים את המקום לאיטי ונינוח.

6. פעילויות בחוץ

ישנן פעילויות חוצות רבות עבור אנשים בכל הגילאים. לאוהבי הטבע וחיות הבר, בבליז יש מוזיאונים, איי אלמוגים וגן החיות של בליז. אם אתה אוהב את המים, אז אתה יכול ללכת לדוג זבובים, שייט קיאקים, צלילה, וליהנות מכל כך הרבה יותר מהפעילויות החיצוניות. אם אף אחד מאלה, אז אתה יכול לשכב על ערסל ולקרוא את הספר האהוב עליך תוך לגימת המשקה הטרופי המושלם.

7. מועדונים

בבליז יש מועדונים רבים למי שאוהב ליהנות מחיי הלילה. למרות שאולי תמצאו הרבה מועדונים ומקומות בילוי, מומלץ ללכת בקבוצות, במיוחד בבליז סיטי.

8. ללא מיסים

רכישת נכס בבליז היא קלה ביותר מכיוון שאין מיסים ממשלתיים ככאלה. כאשר אתה קונה נכס, אתה לא צריך לשלם מס מדינה או מס רווחי הון, כך שאתה יכול לחסוך סכום כסף עצום ולנצל אותו במקום אחר.

9. אנשים ידידותיים

בליזים הם אנשים ידידותיים במיוחד. הם מסבירי פנים וחמימי לב. אז כשאתה נכנס לבליז אתה לא צריך להתבייש, פשוט דבר עם המקומיים והם יעזרו לך במה שאתה רוצה.

10. אוכלוסייה קטנה

בליז היא מדינה קטנה, עם אדמות ומים עצומים אך אוכלוסיה קטנה. זו הסיבה שאין הרבה תנועה בכבישים, רוב האנשים משתמשים באופניים או הולכים ברגל כדי ללכת למקומות.Source by Stephen Roshy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved