6 טיפים לתפוס הזדמנויות עבודה בניו יורק

/
/
/
366 Views

למרות שהתפוח הגדול הוא די פופולרי עבור חיי לילה, מופעים, מסעדות ומוזיאונים, זו עיר נהדרת שמציעה את ההזדמנויות כדי שתוכל להמשיך הלאה. אתה יכול למצוא כמעט כל תעשייה בעיר הזו. מכיוון שזו עיר ענקית, אתה יכול ליצור רשתות ביותר מדרך אחת. להלן 6 טיפים שיעזרו לך לתפוס הזדמנויות עבודה בניו יורק.

1. הפניות

בדרך כלל, אנשים יוצרים קשר עם עמיתיהם לעבודה בעבר כאשר הם נודעים על משרת עבודה בחברה. דרך מצוינת נוספת היא לקבל הפניות מהקשרים שלך. הם יכולים לעזור לך להשיג את העבודה הבאה שלך בחברה הרצויה בניו יורק.

אז מה שאתה צריך לעשות זה לפתח את הרשתות שלך ולהישאר בקשר עם אחרים על ידי ארגון מפגשים ומפגשים. לפעמים, רק שליחת מיילים היא גם רעיון טוב להישאר איתם בקשר.

2. קבוצות בוגרים

דרך מצוינת נוספת היא לבדוק קבוצות בוגרים. בדרך כלל, הם מוכנים להציע עזרה, במיוחד בניו יורק. לכן, מומלץ להשתתף במצגת, דיון פאנל, ערב טריוויה, מסיבת חג או ארוחת בוקר נטוורקינג אם אתה רוצה למצוא עבודה בחברה הרצויה לך.

3. גני כלבים

תושבי ניו יורק נוטים ללכת לאותם מקומות על בסיס קבוע. לכן, אם תטיילו עם כלבכם באותו פארק מדי יום, תתקלו גם בשכנים שלכם. כמה מהפארקים הפופולריים ביותר בעיר כוללים את Washington Square Park Dog Runs, ו-Madison Square Dog Run בין היתר.

אז, אתה עלול להיתקל בעמיתים שלך בפארקים האלה. לכן, מומלץ לבקר בפארקים הללו על בסיס קבוע כדי לטייל עם הכלב שלכם.

4. עבודה התנדבותית

תושבי ניו יורק יותר ממוכנים לתמוך בקהילה שלהם. לצורך כך הם מארגנים ומגיעים לגיוס כספים על בסיס קבוע. מלבד זאת, הם גם מתנדבים לתת בחזרה לקהילה. לכן, התנדבות מציעה הזדמנות לפגוש אנשים שיכולים לעזור לך למצוא עבודה.

5. Happy Hours

בניו יורק, אנשים נוטים לשתות משקאות עם חבריהם, עמיתיהם ואנשים אחרים לאחר העבודה. לעתים קרובות, במפגשים אלה משתתפים גם מקצוענים אחרים. לכן, מומלץ לקחת את המסלול הזה. בימים אלה, כמה מהמקומות הפופולריים שבהם אנשים מבלים כוללים את Del Frisco's, Red Rooster ו- Mad Dog & Beans. על ידי השתתפות בשעה שמחה, אתה עלול להיתקל במישהו שיכול לעזור לך למצוא עבודה.

6. בתי קפה

במקום להיכנס לחדר ישיבות או לשכור שטח משרדי, תושבי ניו יורק נוטים לדון בענייני העסקים שלהם בבתי קפה. לכן, כדאי להישאר בבתי קפה מספיק זמן בתקווה לשמוע ראיונות עבודה, מפגשי אסטרטגיה עסקית והצעות הון סיכון.

למעשה, אתה יכול למצוא הרבה פרילנסרים מקצועיים ואנשים אחרים בבתי קפה. אז, אתה עשוי לפגוש אותם כדי לדעת יותר על איך אתה יכול למצוא עבודה.

אז אלו הם כמה טיפים שיכולים לעזור לך לתפוס הזדמנויות עבודה בניו יורק.Source by Dhanusuya K

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved