6 מקומות שבנות אימו רווקות יכולות ללכת לפגוש בחורי אימו רווקים

/
/
/
374 Views

לפעמים למצוא נפש תאומה של אימו זה כאב אמיתי. בהתאם לאזור שאתה גר בו, אוכלוסיית האימואים יכולה להיות דלה עד אפסית. אז, לאן צריכות ללכת בנות אימו רווקות כדי לפגוש בחורי אימו רווקים? ובכן, הנה כמה רעיונות.

#1.) בית ספר

בין אם זה תיכון או מכללה, בטח יהיו כמה בחורי אימו רווקים שמסתובבים בקמפוס. ואיזה מקום טוב יותר להרגיש טוב עם בחור מאשר במקום שבו אתה רואה אותו כל יום.

#2.) הקניון

ניתן למצוא בקניון את הריכוז השני בגודלו, ולפעמים אפילו הגדול ביותר, של בחורי אימו. זהו מקלט אימו יחיד עבור בנות, לכל הפחות, ממתק עיניים ממש נחמד. עוד לא הלכתי לקניון ולא זיהיתי לפחות חתיך אחד מסתובב עם הבנות שלו. ואם יתמזל מזלכם, גם החמודים שלו יהיו לוהטים.

#3.) מסיבות

זה נפגע או החמצה, תלוי כמה גדולה המסיבה ומי עורך אותה. מסיבות נהדרות עבור כל מיני רווקים לפגוש ולהתערבב עם אנשים מחוץ לקבוצה החברתית הרגילה שלהם, בחורים וגוזלים מבתי ספר אחרים, ואנשים שאולי לא הייתה לך הזדמנות לפגוש אחרת.

#4.) הסקייט פארק

יש עוד כמה מקומות שבהם בנות אימו רווקות יכולות לפגוש בחורי אימו רווקים. הסקייט פארק הוא עוד להיט או פספוס. בדרך כלל יש שם בעיקר, אם לא רק, בחורים, אז זה עלול להיות קצת מביך, אלא אם כן יש לך חבר ללכת איתו, אבל לפעמים זה יכול להיות ממש שווה את זה.

#5.) סטארבקס

סטארבקס היא למרבה האירוניה עוד מקום טוב עבור בנות אימו רווקות לפגוש בחורי אימו רווקים. הטובים ביותר לבדוק הם אלה שמחוברים ל-Barnes and Nobles. רוב הזמן בחור האמו הלוהט הוא זה שמאחורי הדלפק מכין לך את הקפה.

#6.) קונצרטים

זה צריך להיות לא קל. אימואים אוהבים קונצרטים בדיוק כמו כולם. אם אתה הולך לצפות בלהקת אימו פופולרית, יש סיכוי די טוב שתגיע למטען הקופה של בחורי אימו הלוהטים.

אם היית חסר מושג קודם, עכשיו יש לך ממה לצאת. אז בפעם הבאה שאתה משועמם בשבת, תפסי את אחד מחבריך הרווקים האחרים, קפצו למכונית ותבדקו את נקודות האימו הטיפוסיות האלה. מי יודע, לאחר ביצוע הסיבובים, אתה עלול בסופו של דבר לא רווק.Source by M Braziel

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved