7 סיבות מדוע תיאטרון אינדי רוק

/
/
/
273 Views

אם אתה משהו כמוני, אתה לא אוהב לבזבז את כספך שהרווחת קשה (או גנוב למדי) על אותו דבר ישן שאתה יכול להשיג בכל מקום. ואני לא בטוח לגביך, אבל אני לא יכול להרשות לעצמי 150 דולר עבור שעתיים של תיאטרון. גם אם הייתי יכול, סביר להניח שהייתי משתמש באותו הכסף לבול סוף שבוע של השכרת DVD, אוכל סינית ומשקאות זולים.

אבל אני עדיין צריך את תיקון התיאטרון החי שלי. אז תיאטרון אינדי הוא המבלבל הבחירה שלי. כמובן, זה עוזר שזה מדהים. אם אתה חושב על זה, יש המון סיבות מדוע תיאטרון אינדי (הידוע גם בשם מחוץ לברודווי, אינדי, ניסיוני, אקוויטי, תיאטרון קטן, תיאטרון קופסה שחורה או כל מונח שמישהו יכול לבשל שפירושו "הכל מלבד ברודווי" ) הוא בערך צורת הבידור הכי מגניבה שיש.

1. זה זול.

הרבה מופעי תיאטרון אינדי עולות בערך כמו כרטיס לקולנוע. כמובן, יש לך גם כרטיסים בטווח של $20-$30. אבל לעולם לא תצטרך להקציב תקציב או לחסוך כדי לראות משהו. ואם יתמזל מזלך או תעזור להם, אולי אפילו תראה משהו בחינם. מה שנותן לך יותר כסף לאכול אוכל עשיר מדי ולשתות אלכוהול חזק מדי.

2. זה תיאטרון איכותי.

לרוב מופעי תיאטרון האינדי אין תקציב גדול לתלבושות, תפאורות או FX מיוחד. אז הם צריכים להתמקד בפרטים קטנים כמו סיפור, אופי ורעיונות. ואם נמאס לכם מתיאטרון Dead White Man, קבוצות תיאטרון אינדי רבות מציגות יצירות מקוריות.

3. זה אינטימי.

בחלל קטן, אתה יכול לשבת סנטימטרים – לא רגליים, סנטימטרים – הרחק מהאקשן. כמובן שזה עשוי להיות מיושן בעוד כמה שנים ברגע שנקבל סרטי מגע רפאים תלת-ממדיים עם צליל היקפי של 3D HD. אבל יש משהו בסביבה של גופים אנושיים אמיתיים שצעצועי ההייטק שלנו לא יכולים להשתוות אליו.

4. זה ייחודי.

איפה עוד תמצא משהו כמו זֶה? לא בברודווי, זה בטוח. קשה לנצח את תיאטרון האינדי בשביל למצוא דברים שבאמת פורצים את גבולות הטעם וההגינות או מעוותים לחלוטין את ההבנה שלנו לגבי מי אנחנו. אלא אם קווין סמית' ודיוויד לינץ' עשו סרט ביחד.

5. זה אף פעם לא מראה את אותו הדבר פעמיים.

תיאטרון אינדי לא עושה תחייה צולעת. תיאטרון אינדי לא משחזר סרטים מטופשים. תיאטרון אינדי לא מעליב את האינטליגנציה שלך על ידי החזרת אותו שטות ישנה. כל הצגת תיאטרון אינדי היא משהו חדש שלא נראה שוב. כל הופעה שהם מעלים היא אירוע של פעם בחיים.

6. זה עלול להשכיב אותך.

כי אמירת דברים כמו "ביקורת פוסט מודרנית על תמורות מסורתיות של גבריות" גורמת לך להישמע כאילו אתה עמוק ורגיש. להיות עמוק ורגיש הוא אפרודיזיאק של אדם חושב. ואם יש לך בעיית סמים או אלכוהול, זה אפילו יותר טוב כי אז אתה יכול להיות עמוק, רגיש ומורכב!

7. זה נלהב.

קל להיות מושקע בתיאטרון כשאתה מסוגל להתפרנס מזה. או אם אתה עדיין חי מההורים שלך. אבל אם אתה עובד רק לשבח ובוטנים – במיוחד אם הבוטנים מיושנים והשבחים לא מגיעים – זו אהבה.

8. שחקנים הם אנשים אמיתיים.

אני יודע שאמרתי 7 סיבות, אבל אני מוסיף עוד אחת כי אני רוצה לתת לך משהו נוסף.

אחד הדברים הטובים ביותר בתיאטרון אינדי הוא שאתה באמת יכול לפגוש את האנשים שמאחורי ההצגה. הסתובבו אחרי שיחת הווילון, וייתכן מאוד שתפגשו את הגיבור המהמם או הגברת המובילה המקסימה שראיתם לפני כמה רגעים. אלא אם כן אתה פסיכולונאטי מטורף מוחלט, לא תצטרך לדאוג שהאבטחה תוציא אותך מהבניין.

איך למצוא את החומר הזה

יש הרבה מקורות מקוונים למציאת מופעי תיאטרון אינדי. אבל אם אתה עבד שכר כמוני, אין לך זמן לצוד אותם. אז המקום הראשון שאני הולך אליו הוא StageBuddy.com. אני מאוד אוהב את זה כי אני יכול לחפש הופעות באזור שלי (מרכז היקום – הידוע גם בשם ניו יורק) לפי תאריך, מחיר, ז'אנר ומיקום. יש עוד המון מקומות ללכת אליהם, ואני בטוח שתוכל למצוא עוד דרך גוגל.

עם זה אתה יכול לקבל מושג די טוב לגבי כמה כסף החברים שלך יצטרכו לזהות אותך עבור אוכל ומשקאות. אבל אם אתה אחד מאותם טיפוסים חורקים-נקיים אני-לא-עושה-כלום-שרע לי, אתה יכול לשמור את הכסף הנוסף בכיס ופשוט ליהנות.Source by Shawn C Harris

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.blogthenticity.com All Rights Reserved